بهروان:فرماندهی نیروهای مسلح صحبت کرده که بازیکنان دارای مشکل کارت پایان خدمت به تیم های نظامی بروند       […]

بهروان:فرماندهی نیروهای مسلح صحبت کرده که بازیکنان دارای مشکل کارت پایان خدمت به تیم های نظامی بروند

 

 

 

رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ حرفه ای گفت:بازیکنانی که دچار مشکل کارت پایان خدمت هستند می توانند به تیم های نظامی بروند.

 

 

آخرین وضعیت رسیدگی به وضعیت بازیکنان درگیر در پرونده کارت های پایان خدمت و معافیت های جعلی و همچنین برنامه های تیم ملی باعث شد تا رئیس کمیته مسابقات لیگ برتر پاسخگوی سوالات کاپ باشد که در ادامه می خوانید:

 

درباره آخرین وضعیت بازیکنان درگیر در پرونده سربازی صحبت کنید.
طبق نظری که کمیته مسابقات به ما اعلام کرده و خواسته که از فعالیت آنها در لیگ جلوگیری شود. ما هم این کار را انجام داده ایم. اما من شنیده ام که فرماندهی نیروهای مسلح با این تیم ها صحبت کرده که این بازیکنان به تیم های نظامی بروند.

شنیده می شود که بختیار رحمانی و آرش افشین به تراکتورسازی و ملوان می روند در این باره صحبت کنید.
بهتر است این مسائل را از کمیته نقل و انتقالات پیگیری کنید.

 

بعد از این هم کش و قوس درباره بازیکنان کارت های معافیت جعلی شنیده می شود که این بازیکنان به تیم های نظامی می روند.
بله. اینها می توانند به یک تیم نظامی بروند و در آن تیم بازی کنند. اینکه محروم نمی شوند و می توانند به یک تیم نظامی بروند را باید از مسئولینی بپرسید که این تصمیمات را می گیرنند و ما هیچ دخالتی در این تصمیم گیری ها نداریم.

 

درباره برنامه بازی های تدارکاتی تیم ملی توضیح دهید.

در آخرین نشستی که برگزار کردیم و صحبت شد برنامه سالانه دادیم. درباره برنامه و بازی های تیم ملی اتفاق جدیدی نیفتاده است. در خصوص قطعیت بازی با کره تا این لحظه چیزی به ما اعلام نشده است. من در مصاحبه هایی خواندم که گفته بودند این بازی حتما برگزار می شود. در برنامه بازی در آفریقای جنوبی هم هیچ تغییری وجود ندارد و الان بحث بازی با کره است. بازی با کره هم در فیفادی دوم است. تیم ملی ۱۱ مهر به پرتغال و ۲۲ مهر برمی گردد. البته شنیدم که گفته اند تیم ملی قرار است ۲۴ مهر ماه برگردد که این امکانپذیر نیست، چون در این تاریخ مسابقات جام حذفی داریم.

 

منبع : کاپ