هفته ی پنجم لیگ برتر انگلیس با برگزاری ۶ دیدار آغاز شد.       در مهم ترین این دیدار […]

هفته ی پنجم لیگ برتر انگلیس با برگزاری ۶ دیدار آغاز شد.

 

 

 

در مهم ترین این دیدار ها تیم آرسنال در خانه ی استون ویلا به پیروزی مقتدرانه دست یافت و لیورپول در  زمین وستهام شکست خورد.

 

 

استون‌ویلا در ورزشکاه ویلاپارک به دیدار آرسنال رفت. توپچی‌های لندن که سه‌شنبه شب در دور اول از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا ۲ بر صفر مغلوب میزبان خود، دورتموند شده بودند این بازی را با نتیجه ۳ بر صفر به سود خود به پایان برد تا از فشار انتقادات کاسته شود.

 

شاگردان آرسن ونگر در  این دیدار توسط مسعوت اوزیل (۳۳)، دنی ولبک (۳۴) و آلی سیسخو (۳۶- گل به خودی) دزوازه حریف را گشودند. توپچی‌‎ها لندن با این برد ۹ امتیازی شدند و به مکان چهارم جدول رده‌بندی لیگ برتر صعود کردند. استون‌ویلا هم با این شکست ۱۰ امتیازی باقی ماند و در جایگاه سوم ایستاد.

 

در ادامه دیدارهای هفته پنجم لیگ برتر انگلیس، وستهام در خانه خود ۳ بر یک لیورپول را شکست داد. وینستون رید و ساخو در دقایق ۲ و ۷ با گلزنی برای وستهام، لیورپول را شوکه کردند و در ادامه گل رحیم استرلینگ در دقیقه ۲۶ برای لیورپول با گل  مورگان آمال فیتانو دقیقه ۸۸ پاسخ گرفت تا وستهام ۳ بر یک حریف را مقهور کند.

 

با این نتیجه وستهام ۷ امتیازی شد و بالاتر از لیورپول ۶ امتیازی و رده دهمی، جایگاه هشتم جدول را به خود اختصاص داد.

 

نتایج سایر دیدارها:

 

کوئینزپارک رنجرز ۲ – استوک سیتی ۲

برنلی صفر- ساندرلند صفر

نیوکاسل ۲- هال‌سیتی ۲

سوانزی صفر- ساوتهمپتون یک

 

سایر دیدار های هفته ی پنجم لیگ جزیره فردا (یکشنبه) برگزار می شود که در مهم ترین آن ها منچسترسیتی و چلسی از ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه در ورزشگاه اتحاد به مصاف یکدیگر می روند.

 

این دیدار به طور زنده از شبکه ورزش سیما پخش خواهد شد.