مهاجم تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: لطفاً حرف از سقوط ملوان نزنید و حتی این واژه را تکرار نکنید.   […]

مهاجم تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: لطفاً حرف از سقوط ملوان نزنید و حتی این واژه را تکرار نکنید.

 

 

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم فوتبال ملوان با ۷ امتیاز در رده پانزدهم جدول قرار گرفته و این درحالی است که هواداران این تیم در انزلی همواره دوست دارند تیم‌شان در جمع برترین‌های فوتبال ایران قرار داشته باشد.

 

سیدجلال رافخایی در مورد شرایط بد ملوان در جدول گفت: بد نتیجه گرفته‌ایم و شرمنده هواداران و دوستداران این تیم شده‌ایم. در بازی با پیکان خیلی خوب بازی کردیم،‌ اما با بدشانسی در دقیقه ۹۰ یک گل خوردیم و سه امتیاز را از دست دادیم. اگر کمی شانس داشتیم می‌توانستیم در این بازی پیروز هم بشویم.

 

مهاجم ملوان در مورد اینکه روند نتیجه‌گیری این تیم چه زمانی تغییر خواهد کرد؟ گفت: همه ملوانی‌ها تلاش می‌کنند تا از این شرایط بیرون بیاییم تا به وضعیت خود در جدول سامان بدهیم.

 

وی در مورد اینکه چه کسی را مسئول ناکامی ملوان می‌داند کادر فنی یا بازیکنان؟ گفت: وقتی یک مجموعه‌اند که نتوانسته‌ایم نتیجه مورد نظرمان را بگیریم، بنابراین نباید بگوییم فقط یک نفر مقصر است.ه نتیجه نمی‌گیرد همه در آن نقش دارند، اینگونه نیست که بخواهیم همه تقصیرها را متوجه کادر فنی بکنیم، قطعاً بازیکنان هم در زمین بد عمل کرد.

 

رافخایی در مورد اینکه برخی معتقد بودند عیار مربیگری اسکوچیچ در فولاد مشخص می‌شود زیرا نتیجه‌های او در ملوان ممکن است اتفاقی بوده باشد، گفت: چه کسی این حرف را زده است؟ اتفاقاً عیار و محک اسکوچیچ در ملوان رقم خورد وقتی توانست با وجود شرایط بد باشگاه تیم را متحول کند، البته من کوچک‌تر از آنم که بخواهم اسکوچیچ را آنالیز کنم، عملکرد و کارنامه او در تیم‌های مختلف نشان می‌دهد که مربی بزرگی است. من شخصیت اسکوچیچ را دوست دارم و همواره به او احترام می‌گذارم اما اکنون باید همه تمرکزمان بر روی ملوان باشد و برای موفقیت این تیم تلاش کنیم تا از شرایطی که به آن دچار شده‌ایم خارج شویم.

 

مهاجم ملوان در مورد اینکه سیروس محجوب مالک باشگاه گفته است، از نظر شرایط باشگاهی همه چیز را برای بازیکنان و کادر فنی مهیا کرده است، گفت: ایشان درست گفته‌اند، تا این لحظه محجوب به همه وعده‌هایش عمل کرده است، اما مشکل ملوان این است که تغییرات زیادی داشته‌ایم و بازیکنان زیادی از این تیم جدا شده‌اند، بنابراین تا این گروه با هم هماهنگ شوند زمان می‌برد و امیدوارم در بازی‌های آینده به شرایط خوبی برسیم.

 

رافخایی در مورد اینکه ممکن است ملوان در این فصل سقوط کند، گفت: لطفاً از سقوط ملوان حرف نزنید و حتی این واژه را تکرار نکنید، قطعاً همه بازیکنان و کادر فنی و مجموعه باشگاه تلاش خواهند کرد تا ملوان نتایج خوبی بگیرد و به میانه‌های جدول برسد.

 

منبع : فارس