به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی ، ناخدا باد افره سرپرست تیم فوتبال ملوان در گفتگویی کوتاه با سایت […]

به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی ، ناخدا باد افره سرپرست تیم فوتبال ملوان در گفتگویی کوتاه با سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی در مورد آخرین وضعیت تیم فوتبال ملوان پیش از بازی با پیکان تهران گفت :کاروان تیم فوتبال ملوان صبح پنجشنبه عازم تهران و در هتل آکادمی مستقر شدند. تیم فوتبال ملوان بندرانزلی عصر روز پنجشنبه یک جلسه تمرینی سبک در زمین ورزشی ایران خودرو برگزار نمودند.

 

 

 

و می بایست  عصر روز جمعه  از ساعت ۱۸/۳۰ دقیقه در ورزشگاه دستگردی در مقابل  پیکان تهران قرار گیرند، بازیکنان ملوان در این دیدار با پیراهن آبی به میدان خواهد رفت ،و با توافق صورت گرفته در جلسه هماهنگی پیش از بازی هواداران ملوان در این دیدار در پشت نیمکت ملوان حضور خواهند یافت.

 

تیم فوتبال ملوان در این دیدار نیما دلاوری را به دلیل محرومیت و ایمان صادقی ، مهرداد اولادی ، علیرضا رمضانی و محسن یوسفی را به دلیل مصدومیت و صادق محرمی و محمد حسین کنعانی را به دلیل حضور در اردوی تیم ملی به همراه نخواهد داشت.

 

سرپرست ملوان همچنین در مورد جدایی آرمان رمضانی از تیم فوتبال ملوان گفت :آرمان رمضانی با تیم فوتبال ملوان قرارداد دارد و از تیم ملوان جدا نشده است.