مربی تیم فوتبال ملوان گفت: حق ما پیروزی مقابل پیکان بود که متاسفانه این اتفاق رخ نداد و حریف توانست […]

مربی تیم فوتبال ملوان گفت: حق ما پیروزی مقابل پیکان بود که متاسفانه این اتفاق رخ نداد و حریف توانست به برتری دست پیدا کند.

 

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، محمد قدیربحری پس از شکست یک بر صفر ملوان برابر پیکان، اظهار داشت: مشاهده کردید که ما برای کسب ۳ امتیاز وارد میدان شده بودیم و ۵ ،۶ موقعیت خوب روی دروازه پیکان خلق کردیم اما متاسفانه نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. من در مورد داوری نظر نمی‌دهم، بهتر است کارشناسان در این خصوص صحبت کنند که آیا پنالتی بوده یا خیر.

 

وی ادامه داد: به پیکان تبریک می‌گویم بلکه در شرایطی که پیروزی حق ما بود به برتری رسید. آنها بیش از ۲ ،۳ موقعیت نداشتند در صورتی که ما چندین موقعیت خطرناک خلق کردیم به هرحال تلاش خود را تا آخرین لحظه ادامه می‌دهیم و کاری به سایر مسائل نداریم.

 

مربی تیم فوتبال ملوان در خصوص اینکه چرا نصرت ایراندوست در کنفرانس خبری حاضر نشده، تاکید کرد: شرایط رختکن ویژه بود و ایران‌دوست هم بخاطر دلداری به بازیکنان حاضر نشد، وگرنه قصد بی‌احترامی به اصحاب رسانه نداشت.

 

وی در مورد اینکه برخی از هواداران ملوان خواستار استعفای ایراندوست شدند، گفت: به همه هواداران احترام می‌گذارم اما آنها باید فقط تیم را تشویق کنند اینکه هواداران این مسیر طولانی را طی کردند و تیم را تشویق کردند قابل احترام است اما توپ نخواست به دروازه حریف وارد شود و مثل اینکه با ما قهر کرده بود.