سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: پیش از این تیر دروازه با ما یار نبوده و حالا امیدوارم تور دروازه ما […]

سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: پیش از این تیر دروازه با ما یار نبوده و حالا امیدوارم تور دروازه ما را یاری کند.

 

 

 

 

به گزارش خبرگزاری فارس، منصور ابراهیم‌زاده در نشست خبری پیش از دیدار مقابل ملوان اظهار داشت: پیش از آنکه بخواهم صحبت کنم باید قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی و همچنین قهرمانی حمید سوریان را به او تبریک بگویم. سوریان الگوی جوانان ایرانی است که می‌تواند انگیزه آنها باشد.

 

وی در خصوص بازی گفت: طبیعی است که از نتایج تیم ناراضی باشیم اما از پیشرفت بازیکنان و بچه‌ها راضی‌ام، چون با آنها زندگی می‌کنم و این برایم قابل حس است چون بازیکنانم زحمت می‌کشند، مطمئن هستم هر چه جلوتر برویم موفق‌تر می‌شویم. اگر فردا شرایط عادی باشد موفق خواهیم شد و حتی اگر شرایط هم غیرعادی باشد باز هم موفق می‌شویم.

 

وی تأکید کرد: اگر تا پیش از این تیر دروازه در بازی‌های گذشته با ما نامهربان بود، امیدوارم فردا تور دروازه با ما مهربان باشد، چون جایگاه پیکان اینجای جدول نیست.

 

وی در پاسخ به این سؤال که آیا آرامشی در پیکان وجود دارد و به نظر می‌رسید این روزها این آرامش بیشتر به چشم می‌آید، گفت: حس می‌کنم قبلاً هم این آرامش وجود داشته و آقای زرندی بهتر می‌تواند در این مورد نظر بدهد چون او در تمرینات ما حاضر است. مشکل این است که حق پیکان را بگیریم و از این بابت مشکلی وجود نخواهد داشت.

 

ابراهیم‌زاده در خصوص اینکه منظورش از شرایط عادی و غیرعادی چیست، گفت: غیرعادی اینجا است که ما در اینجای جدول حضور داریم و باید شرایط خودمان را بهبود ببخشیم.

 

وی در خصوص اینکه آیا فردا تمام تیمش را دراختیار دارد یا خیر، گفت: سیدعلی حسینی و میلاد نوری به دلیل آسیب‌دیدگی در تیم ما حضور ندارند که البته تکلیف نوری امروز مشخص می‌شود. یکی دو بازیکن هم در تیم ملی امید داریم.

 

وی در پایان در خصوص شناختش از ملوان گفت: بهتر است در خصوص تیم خودم صحبت کنم، ولی ملوان قدمتی که دارد نشاندهنده این است که تیمش همیشه قوی است.