رقابت های جذاب لیگ قهرمانان اروپا در فصل ۲۰۱۴/۱۵ از امشب (سه شنبه) به طور رسمی آغاز شد.     […]

رقابت های جذاب لیگ قهرمانان اروپا در فصل ۲۰۱۴/۱۵ از امشب (سه شنبه) به طور رسمی آغاز شد.

 

 

برنامه ی بازی ها در هفته ی اول در گروه C این رقابت ها بدین شرح بود:

 

بنفیکا پرتغال – زنیت سن پطرزبورگ روسیه

موناکو فرانسه – بایر لورکوزن آلمان

 

 

*****

 

شاگردان آندره ویلاش بوآش نخستین دیدار خود در فصل جدید رقابت های لیگ قهرمانان اروپا را با بردی ارزشمند و خارج از خانه برابر بنفیکای ۱۰ نفره جشن گرفتند.

 

لحظات حساس بازی:

 

دقیقه ۵:(۰-۱) شوت سرکش و پای چپ هالک به گوشه دروازه آرتور رفت تا این مهاجم برزیلی اولین گل رقابت های لیگ قهرمانان اروپا را در فصل جدید به ثمر برساند.

 

دقیقه ۱۸: آرتور دروازه بان تیم فوتبال بنفیکا به علت خطایی آشکار از زمین مسابقه اخراج شد تا شاگردان ژوان ژسوس نزدیک۷۰ دقیقه را ۱۰ نفره دنبال کنند.

 

دقیقه ۲۲(۰-۲): سانتر دنی را اکسل ویتسل در آستانه دروازه بنفیکا با ضربه سر خود به گل دوم شاگردان ویلاش بوآش در این مسابقه تبدیل کرد.

 

 

*****

 

از گروه C رقابت های لیگ قهرمانان تیم های موناکو و بایرلورکوزن در ورزشگاه لویی دوم موناکو به مصاف هم رفتند.

 

بازی در نیمه اول با برتری کامل لورکوزن همراه بود و این تیم ضمن در دست داشتن بیشتر جریان بازی در خلق موقعیت ها موفق تر عمل کرد اما در باز کردن دروازه موناکو ناموفق عمل کردند.

 

در نیمه دوم هم بایرلورکوزن تیم برتر میدان بود اما این موناکو بود که توسط موتینو به گل رسید. بعد از این گل حملات لورکوزن روی دروازه موناکو بیشتر شد و بهترین موقعیت ها روی شوت های چالهان اوعلو بدست آمدند.

 

شرح گل

 

۱-۰ (موتینیو ۶۱): بریاتف روی توپ ارسالی کورزاوا با پاسی هوشمندانه توپ را برای موتینیو مهیا کرد و شوت او از ۱۱ متری درون دروازه لنو قرار گرفت.

 

 

طرفداری