در آستانه آغاز مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا نگاهی به تازه واردان فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا می اندازیم:   […]

در آستانه آغاز مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا نگاهی به تازه واردان فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا می اندازیم:

 

 

ورزشگاه بوریسوف آرنا

 

استادیوم بوریسوف آرنا برای اولین بار میزبان بازی های باته بوریسوف در لیگ قهرمانان اروپا خواهد بود. این استادیوم تازه تاسیس ۱۳۱۲۶ نفر گنجایش دارد.

 

 

download.jpg

 

 

استادیوم سن مامس

 

استادیوم جدید سن مامس که در سپتامبر ۲۰۱۳ تاسیس شد، میزبان بازی های اتلتیک بیلبائو خواهد بود و برای اولین بار تیم های حاضر در لیگ قهرمانان اروپا در این استادیوم که ۵۳۳۳۲ نفر گنجایش دارد به میدان خواهند رفت.

 

 

download (1).jpg

 

باشگاه لودوگورتس بلغارستان

 

باشگاه لودوگورتس بلغارستان برای اولین بار طعم حضور در مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا را خواهد چشید. این تیم با پیروزی در مقابل استوا بخارست رومانی راهی لیگ قهرمانان اروپا شد.

 

 

download (2).jpg

 


باشگاه مالمو سوئد

 

باشگاه مالمو سوئد نیز پس از پیروزی مقابل سالزبورگ اتریش برای اولین بار طعم حضور در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا را چشید.

 

 

download (3).jpg

 


مهدی بن عطیه (بایرن مونیخ)

 

مدافع میانی ۲۷ ساله و مراکشی بایرن مونیخ، برای اولین بار در لیگ قهرمانان اروپا به میدان خواهد رفت. این بازیکن که یکی از بهترین بازیکنان فصل گذشته تیم رم بود، یکی از بهترین مدافعان حال حاضر جهان است.

 

 

download (4).jpg

 


کیلور ناواس (رئال مادرید)

 

دروازه بان ۲۷ ساله تیم ملی کاستاریکا که در تابستان از لوانته به رئال مادرید پیوست، تا کنون در لیگ قهرمانان اروپا به میدان نرفته است و می تواند اولین تجربه خود را از حضور در این مسابقات کسب نماید.

 

 

download (5).jpg

 

 

چیرو ایموبیله (بروسیا دورتموند)

 

آقای گل فصل گذشته سری آ و مهاجم جدید بروسیا دورتموند نیز از تازه واردان فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا می باشد. باید دید آیا وی می تواند جای خالی روبرت لواندوفسکی را پر نماید؟

 

download (6).jpg

 

 

لوییز انریکه مارتینز (بارسلونا)

 

سرمربی جدید بارسلونا تاکنون به عنوان مربی تجربه حضور در لیگ قهرمانان اروپا را نداشته است. وی که پیش از این هدایت دو تیم رم و سلتاویگو را در اختیار داشته است، در دیدار مقابل آپوئل برای اولین بار بر روی نیمکت لیگ قهرمانان اروپا خواهد نشست.

 

 

download (7).jpg

 

برندان راجرز (لیورپول)

 

سرمربی تیم لیورپول نیز برای اولین بار حضور در لیگ قهرمانان اروپا را تجربه خواهد کرد.  وی در مقابل لودوگورتس برای اولین بار بر در این مسابقات روی نیمکت خواهد نشست.

 

 

download (8).jpg

 

 

طرفداری