رئیس هیئت مدیره باشگاه ملوان انزلی گفت: هیئت مدیره باشگاه در مورد ایراندوست و همکارانش تصمیم می‌گیرد اما در […]

 

رئیس هیئت مدیره باشگاه ملوان انزلی گفت: هیئت مدیره باشگاه در مورد ایراندوست و همکارانش تصمیم می‌گیرد اما در مجموع تصمیمی برای تغییر کادر فنی نداریم.

 

 

 

رضا الماسی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره نتایج ملوان انزلی تا پایان هفته هشتم لیگ برتر اظهار داشت: در جلسه امروز (دوشنبه) هیئت مدیره با کادر فنی در خصوص نتایج ملوان و نقاط ضعف تیم تصمیم‌گیری می‌شود.

 

وی افزود: نصرت ایراندوست سرمربی ملوان زحمت کشیده اما انتظار نتایج بهتری داشتیم. بازیکنان ملوان جوان هستند و برای رسیدن به هماهنگی نیاز به زمان دارند. امیدوارم ضعف‌های ملوان هر چه زودتر برطرف شود.

 

رئیس هیئت مدیره باشگاه ملوان در خصوص احتمال تغییر در کادر فنی و برکناری ایراندوست عنوان کرد: هیئت مدیره در مورد ایراندوست و همکارانش تصمیم می‌گیرد. در مجموع به فکر  برطرف کردن نقاط ضعف تیم هستیم و تصمیمی برای تغییر کادر فنی نداریم. هر چند این هیئت مدیره است که درباره کادر فنی تصمیم می‌گیرد.

 

الماسی خاطرنشان کرد: لیاقت مردم انزلی نتایجی بهتر این است. ملوان بزرگان زیادی به فوتبال داده و تماشاگران زیادی دارد، بنابراین انتظار داریم که این تیم نتایج بهتری کسب کند.

 

منبع : تسنیم