مربی تیم فوتبال سایپا گفت: مدیران غیر فوتبالی که مربی و کادرفنی انتخاب می‌کنند هم باید پاسخگو باشند.   به […]

مربی تیم فوتبال سایپا گفت: مدیران غیر فوتبالی که مربی و کادرفنی انتخاب می‌کنند هم باید پاسخگو باشند.

 

به گزارش خبرگزاری فارس، فرهاد پورغلامی سرمربی سابق ملوان در هفته هشتم در انزلی با سایپا مقابل تیم سابقش پیروز شد. گفت وگویی با پورغلامی درمورد شرایط تیم ملوان انجام داده‌ایم:

 

فارس: ملوان مقابل سایپا شکست خورد، نظرتان در مورد این بازی چیست؟

 

سه امتیاز برای هر دو تیم حساس بود ولی ما توانستیم به خوبی بازی را کنترل کنیم آنچه را می‌خواستیم در زمین پیاده کردیم. میانه زمین را هم به خوبی کنترل کردیم. ملوان هم در این بازی موقعیت‌های خوبی داشت اما ما از موقعیت‌های‌مان بهتر استفاده کردیم و پیروز شدیم.

 

 

 

فارس: وضعیت ملوان در این فصل سخت شده و در رده سیزدهم قرار دارد نظرتان در مورد این تیم چیست؟

 

ملوان می‌تواند با تلاش و تمرکز و دقت بازیکنانش به جدول برگردد.

 

فارس: چقدر کادرفنی را در این نتایج مقصر می‌دانید؟

 

در نتایج همیشه فقط کادرفنی نباید پاسخ بدهد.آدم‌های غیر فوتبالی که به ورزش می‌آیند و تصمیم گیری می‌کنند هم باید پاسخ بدهند. مدیران به هر کسی پیشنهاد سرمربیگری را بدهند قبول می‌کند اما باید دید که افراد غیر فوتبالی با چه شاخص‌هایی کادرفنی را انتخاب می‌کنند بنابراین در نتایج تیم مدیران غیرفوتبالی هم مقصرند.

 

فارس: نظرتان در مورد فحاشی‌ها و تشویق‌هایی که علیه ایراندوست شد چیست. در انزلی یکبار هم علیه شما در زمانی که سرمربی بودید شعار سردادند ولی جمعه شما تشویق شدید؟

 

آن زمان که من سرمربی بودم چند ثانیه‌ای در ورزشگاه علیه من شعار سر داده شد که این هم یک سناریو بود. آن زمان تیم من در رده نهم جدول قرار داشت و ۵ امتیاز با صدر جدول فاصله داشتیم. روز جمعه در  ورزشگاه تختی تشویق شدم زیرا مردم همه چیز را به خوبی می‌دانند و عزت و ذلت دست خداست. از همه هواداران که همیشه حامی من بوده‌اند تشکر می‌کنم.

 

فارس: ملوان می‌تواند در لیگ برتر بماند؟

 

امیدوارم. ملوان بیش از هر چیز به آرامش نیاز دارد و من برای این تیم آرزوی موفقیت می‌کنم.