مالک باشگاه ملوان گفت: از کادرفنی و بازیکنان حمایت می‌کنم و با همین نفرات نتایج خوبی جذب خواهیم کرد.   […]

مالک باشگاه ملوان گفت: از کادرفنی و بازیکنان حمایت می‌کنم و با همین نفرات نتایج خوبی جذب خواهیم کرد.

 

 

سیروس محجوب در مورد شرایط تیم ملوان گفت: فقط هشت هفته از لیگ گذشته و ۲۲ هفته دیگر باقی مانده است. بنابراین نباید عجولانه تصمیم گرفت. البته روز دوشنبه هیأت مدیره باشگاه با کادر فنی جلسه دارد و توضیحات کادر فنی را در این مورد خواهد شنید اما اتفاقاتی که در بازی سایپا و ملوان در ورزشگاه رخ داد خوشایند نبود اینکه برخی تماشاگران از دقیقه ۱۰ شعارهایی علیه کادر فنی سر بدهند و یا به بازیکنان توهین کنند اصلا قابل توجیه نیست.

به گزارش فارس، وی ادامه داد:‌ روز دوشنبه هم هر تصمیمی گرفته شود هیچ ارتباطی با شعارهایی که در ورزشگاه داده شد ندارد. قبول داریم که تیم نتایج خوبی نگرفته است اما باید تلاش کنیم تا مشکلات را به حداقل برسانیم. ظرف یکی دو هفته آینده یک بازیکن از غنا جذب می کنیم تا کمبود بازیکن برطرف شود.

مالک ملوان تصریح کرد: سیدجلال رافخایی برای تیم زحمات زیادی کشیده و من از او تشکر می‌کنم. همه بازیکنان ملوان برای موفقیت این تیم و شادی هواداران تلاش می‌کنند.نتایج بد ملوان باعث ناراحتی هواداران است و ناراحتی هواداران هم باعث ناراحتی همه اعضای باشگاه می‌شود. باخت به سایپا به خاطر ناراحتی هواداران آنقدر روی من تأثیر بدی گذاشت که هنوز این تأثیر ادامه دارد اما همه بازیکنان، مربیان و اعضای باشگاه باید با همدلی و اتحاد تلاش کنیم تا تیم به موفقیت برسد و نتایج خوبی بگیرد و منتقدان و هواداران را راضی کند.

محجوب با تشکر از کادر فنی و بازیکنان ملوان عنوان کرد: من هر کاری که برای تیم لازم بوده انجام داده‌ام و اگر هم نیاز باشد باز هم در خدمت تیم هستم تا هر اشکالی که از طرف من است را برطرف کنم. اگر مشکلات از طرف باشگاه است من عذرخواهی می‌کنم هم از هواداران و هم از مربیان و بازیکنان اما نمی‌توانم قبول کنم که در دقیقه ۱۰ مسابقه علیه کادر فنی و بازیکنان در ورزشگاه شعار سر داده شود. چرا باید به خانواده بازیکنان و مربیان توهین شود. هواداران واقعی همواره تیم را حمایت می‌کنند و ملوان را تنها نمی‌گذارند.ما هم از این کادر فنی حمایت می‌کنیم و تلاش خواهیم کرد که نتایج خوبی بگیریم. در بازی با سایپا هم چند بازیکن اصلی خود را در اختیار نداشتیم و آن نتیجه رقم خورد.

محجوب افزود: من در این هفته حتی با همه بازیکنان جلسه خصوصی می‌گذارم و حتی به خانه آنها می‌روم تا بدانم اشکال کار چیست و اگر نیاز به حمایت بیشتر من است آن را انجام خواهم داد.

 

منبع : فارس