مالک باشگاه ملوان بندرانزلی گفت: شعار دادن و ندادن تاثیری در روند تصمیم‌گیری باشگاه ندارد.       به گزارش […]

مالک باشگاه ملوان بندرانزلی گفت: شعار دادن و ندادن تاثیری در روند تصمیم‌گیری باشگاه ندارد.

 

 

 

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه گیلان، سیروس محجوب درباره حواشی پیش آمده در دیدار سایپا و ملوان گفت: به عنوان هوادار ملوان هیچ رضایتی از این شرایط ندارم چون از ۸ بازی و ۷ امتیاز کسب کرده‌ایم ولی این را که شعار علیه کسی داده شود، نمی پسندم. این کار درستی نیست و غیراخلاقی است. شما مطمئن باشید که در جلسه هیات مدیره بر اساس شعار تصمیم نمی‌گیریم.

 

وی در ادامه گفت: هر کس شأنیتی دارد. نتیجه فوتبال که از نتیجه عمر و زندگی انسان ارزشمندتر نیست. ما نباید با شعار، سرمایه‌های جوان تیممان را نابود کنیم. انتقاد با شعار خیلی فرق دارد. هوادار واقعی نگرانی‌هایش مشخص است. احترام افراد را باید حفظ کرد. هیچ شکی نیست که امروز روز بد تیم ما بود خیلی‌ها بعد از آن مصاحبه من که در هفته چهارم از هواداران عذرخواهی کردم خرده گرفتند ولی من هم یک هوادار این تیم هستم.

 

محجوب در ادامه افزود: مطمئن باشید که از همه هواداران ناراحت‌ترم چون وقت، عمر و سرمایه و علاقه‌ام را در اینجا گذاشته‌ام و از همه بیشتر دوست دارم این تیم نتیجه بگیرد. همیشه در دل هواداران بازی را نگاه می‌کنم و این کار کمک زیادی به من کرده است. اگر امروز همه هواداران تیم و ایراندوست را هم تشویق می‌کردند باز هم ناراحت بودم چون از این روند نتیجه‌گیری و بازی راضی نیستم ولی از شعار “حیا کن! رها کن!” هم راضی نیستم. هواداران باید صبوری کرده و باید نحوه اعتراض و انتقاد را به صورت دیگری بیان کنند.

 

 

مالک ملوان در پایان گفت: شعار دادن و ندادن تاثیری در روند تصمیم‌گیری باشگاه ندارد. از همه هواداران ملوان معذرت می‌خواهم. اگر من هم نقصی داشته باشم باید آن را برطرف کنم ولی هر کس باید در جایگاه خودش پاسخگو باشد. غیرممکن است که ملوان این روند را ادامه دهد. ما باید نقاط ضعف را بپوشانیم. قطعا آقای ایراندوست الان ناراحت‌ترین فرد در انزلی است و خودش بهترین تصمیم را دراین‌باره می‌گیرد که چطور تیم از بحران خارج شود. به همین خاطر توهین کار درستی نیست. افراد خیلی مهم نیستند این ملوان است که مهم است.

 

منبع : ایسنا