بعد از شکست ملوان مقابل سایپا، خیلی ها از اولتیماتوم به نصرت ایراندوست خبر دادند اما به نظر می رسد […]

بعد از شکست ملوان مقابل سایپا، خیلی ها از اولتیماتوم به نصرت ایراندوست خبر دادند اما به نظر می رسد اولتیماتومی در کار نیست و این مربی باتجربه به کارش در ملوان ادامه خواهد داد.

 

 

به گزارش “ورزش سه”، نصرت ایراندوست که خود را آماده بازی دوستانه مقابل شهرداری اردبیل می‎کرد، درباره بازی مقابل سایپا گفت:« طبق معمول در دقایق ابتدایی بازی غافلگیر شدیم و گل خوردیم. توجیه نمی کنم، چون روی اشتباه محرز بازیکنانم گل را دریافت کردیم و در این زمینه نمی توان دفاعی کرد. ما روی اشتباه مرگبار دو گل خوردیم اما از دقیقه ۱۵ تا ۹۴ سراسر بازی دست ما بود. از یک متری به تیر دروازه زدیم، از سه متری به دست دروازه بان کوبیدیم و انواع و اقسام فرصت ها را از دست دادیم. دیگر بدتر از این نمی شد که بدشانسی بیاوریم. حداقل باید بازی را مساوی می کردیم و نتیجه دو-دو می شد اما نشد. ما از موقعیت های خود استفاده نکردیم و در مقابل، سایپا از دو موقعیت دو گل ساخت تا برنده شود. فکر می‎کنم مشکل بچه های ما استرس است که باید تا هفته بعد آن را برطرف کنیم»

شعار علیه ایراندوست، دوباره در ورزشگاه تختی انزلی شنیده شد. سرمربی ملوان در این باره می گوید:« متاسفانه یک عده شمشیر را از رو برای ما بسته اند. یک سری موافق دراگان هستند که من به آنها حق می دهم ولی یک سری دیگر دشمن ما هستند که می گویند ملوان یا برای ماست یا هیچ کس. اگر خودشان نباشند و مربی محبوب شان روی نیمکت نباشد ملوانی نیستند. این را بارها نشان داده اند اما ما در شرایط موجود نمی توانیم با آنها مقابله کنیم. چون ما کار می کنیم اما آنها بیکار هسند. پس می توانند کارشکنی کنند و برای ما مشکل بسازند. بهترین راهکار این است که کار خود را به خوبی انجام بدهیم تا جواب آنها را بدهیم.»

آیا به ایراندوست اولتیماتومی داده شده؟ او می گوید:« از اولتیماتوم خبر ندارم. آقای محجوب با من صحبت کرد و گفت خواسته هایت را دوشنبه و در جلسه هیات مدیره اعلام کن. من هم قرار است در این جلسه از تقویت تیم حرف بزنم و اینکه چند بازیکن نیاز داریم. امیدوارم جلسه خوبی باشد و بتوانیم برای موفقیت ملوان گام برداریم.»

 

منبع : ورزش ۳