مالک باشکاه ملوان انزلی گفت:‌سرمربی و دستیارانش باید در جلسه هیات مدیره توضیح بدهند اشکال کار ملوان چیست.     […]

مالک باشکاه ملوان انزلی گفت:‌سرمربی و دستیارانش باید در جلسه هیات مدیره توضیح بدهند اشکال کار ملوان چیست.

 

 

 

 

سیروس محجوب در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد شکست خانگی دو بر صفر شکست ملوان در مقابل سایپا گفت: بازی راضی کننده نبود ما در خانه خودمان باختیم و بازی خوبی را هم شاهد نبودیم متاسفانه شکست تلخی بود من از هواداران تیم ملوان به خاطر نتایج ضعیف عذرخواهی می‌کنم.

 

وی ادامه داد:‌روز دوشنبه جلسه هیات مدیره برگزار می‌شود و از نصرت ایراندوست و دستیارانش هم می‌خواهیم که در این جلسه شرکت کنند و توضیحات خود را به هیات مدیره بدهند و به هیات مدیره بگویند مشکل تیم چه چیزی است ما چه چیزی برای ملوان کم گذاشته‌ایم ما تمامی شرایط تیم را رعایت کردیم پرداخت‌ها و سفرها همه چیز به موقع بوده است.

 

مالک باشگاه تصریح کرد: از الماسی رئیس هیات مدیره می‌خواهم که یکشنبه یا دوشنبه جلسه هیات مدیره را با حضور اعضای کادر فنی برگزار کند من که آدم فنی نیستم تا بدانم دلیل نتیجه‌نگرفتن تیم چیست. ایراندوست و دستیارانش بیایند و بگویند دلایل چیست اگر نیاز به حمایت بیشتر ما باشد بگویند و اگر کادر فنی مشکل دارد بگویند.

 

محجوب در مورد این که هواداران خواستار جدایی نصرت ایراندوست از ملوان هستند گفت: من خودم در ورزشگاه بودم و مثل هواداران از این نتیجه ناراحتم بهتر است که کادر فنی بیاید و بگوید دلیل نتایج ضعیف چیست هواداران همیشه تیم را حمایت کردند و اگر هم شعاری می‌دهند یا خواسته‌ای دارند طبیعی است کناره‌گیری ایراندوست به رویکرد خودش بر می‌گردد.اگر باشگاه مقصر است ما تقصیرها را  به گردن می‌گیریم اما اگر مشکل فنی است بهتر است با هواداران صادق باشیم هیچ چیز بهتر از صداقت با هواداران نیست .

 

وی ادامه داد: البته افت تیم‌ها طبیعی است ولی من خودم به عنوان یک هوادار حتی دوست ندارم تیم مساوی کند.

 

محجوب در مورد اینکه آیا ملوان گزینه‌‌ای برای جانشینی ایراندوست دارد یا نه گفت: باید ببینیم در جلسه هیات مدیره چه اتفاقی می‌افتد صحبت‌هایی که کادر فنی در جلسه هیات مدیره می‌کند خیلی مهم است من به صراحت می‌گویم هر تیم فوتبال باید خودش را برای بحران‌ها آماده کند ‌حتی ممکن است کادر فنی برایش مشکل دیگری به غیر نتایج پیش بیاید بنابر این تغییر و تحول در تیم‌ها ایجاد می‌شود اما من امیدوارم که شرایط به شکلی نشود که بخواهیم تغییراتی ایجاد کنیم.

 

وی در مورد اینکه بازیکنان به خاطر این بافت خانگی جریمه می‌شود گفت: نه هیچ بازیکنی جریمه نمی‌شود زیرا آنهاکم کاری نکردند و تمام تلاش خود را انجام دادند.