از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای باشگاه ها و بازیکنان متخلف در هفته ششم لیگ برتر اعلام شد.   […]

از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای باشگاه ها و بازیکنان متخلف در هفته ششم لیگ برتر اعلام شد.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران،بدنبال تخلفات صورت گرفته در دیدار تیم های ذوب آهن و سپاهان اصفهان از هفته ششم لیگ برتر باشگاه سپاهان به دلیل اهانت تماشاگران منتسب به این تیم به یکی از بازیکنان حریف به پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

 

همچنین محمد رضا خلعتبری بازیکن سپاهان نیز به دلیل رفتار غیر ورزشی بعد از به ثمر رساندن گل اول این بازی  به پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

 

باشگاه فولاد خوزستان نیز به دلیل تخلف تماشاگران منتسب به این تیم در دیدار با سایپا البرز از هفته ششم لیگ برتر به پرداخت ۲۰ میلیون ریال  جریمه نقدی محکوم شد.

 

باشگاه ملوان بندر انزلی نیز به دلیل فحاشی تماشاگران این تیم نسبت به یکی از بازیکنان استقلال خوزستان و پرتاب ترقه به داخل زمین به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال  جریمه نقدی محکوم شد.البته این رای قابل تجدید نظر خواهی است.


البته در صورت تکرار تخلفات فوق در دیدار بعدی این تیم ،برابر آیین نامه بازی بعدی ملوان بدون حضور تماشاگران برگزار می شود.

 

همچنین سید اکبر پور موسوی مربی تیم استقلال خوزستان نیز به دلیل اهانت به داور یک جلسه از همراهی این تیم محروم وبه پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.