مربی تیم فوتبال سایپا گفت: برایم جالب است که مجید جلالی را هم در زمان موفقیت و هم در زمان […]

مربی تیم فوتبال سایپا گفت: برایم جالب است که مجید جلالی را هم در زمان موفقیت و هم در زمان عدم موفقیت می‌زنند و مورد انتقاد قرار می‌دهند

 

به گزارش خبرگزاری فارس، دیدار دو تیم سایپا و ملوان هشتم لیگ برتر جدا از حساسیت‌های امتیازی، جذابیت‌های دیگری هم دارد، رویارویی سرمربی سابق ملوان با این تیم و هوادارانش جذاب است.

 

با فرهاد پورغلامی در رابطه با این مسابقه و شرایط تیم سایپا گفت‌وگویی به شرح ذیل انجام دادیم.

 

فارس: دیدار تیم سایپا و دیدار با ملوان را چطور ارزیابی می‌کنید؟

 

۳ امتیاز با ارزش از دیدار با ذوب‌آهن گرفتیم و شرایط تیم مادر جدول مناسب شد اما امتیازات تیم‌ها به هم نزدیک است به همین دلیل در بازی با ملوان هم هر دو تیم به دنبال ۳ امتیاز هستند، می‌خواهیم در یک رقابت سالم ۳ امتیاز را بگیریم و هر دو تیم به دنبال پیروزی و رسیدن به رتبه‌های بالاتر جدول تلاش می‌کنند.

 

فارس: بعد از مدت‌ها مقابل هواداران انزلی در ورزشگاه تختی قرار می‌گیرید، چه احساسی دارید؟

 

ملوان مدرسه عشق است و هوادارانش جذابیت فوتبال، حمایت هواداران ملوان همواره سکوی پرتاب من بوده است، چه زمانی که مربی بودم و چه زمان بازیگری‌ام، از حمایت هواداران برخوردار شدم ملوان یک باشگاه سازنده در فوتبال است که همواره به فوتبال ایران خدمت و بازیکن ساخته و عرضه کرده است؛ در چند سالی که بیرون از انزلی کار کردم تجربیات گرانبهایی بدست آوردم و از این بابت خدا را شکر می‌کنم ، همواره تلاش کردم اول آدم خوبی باشم و بعد مربی خوبی، نمی‌دانم چقدر موفق بوده‌ام اما همواره در این راه تلاش کردم.

 

فارس: بین عشقتان ملوان و شغل‌تان سایپا دوست دارید کدام برنده شود؟

 

این مکتب ملوان است که صداقت و سلامت کاری داشته باشیم و صداقت کاری برای من خط قرمز است، من به ملوان عشق می‌ورزم، اما از باشگاه سایپا امرار معاش می‌کنم ولی به همین‌خاطر تلاش می‌کنم تا سایپا موفق شود.

 

فارس: دوران خوبی در ملوان داشتید؟

 

بله، باید از نیروی دریایی هم تشکر کنم که سال‌های سال چتر حمایتی خود را بر روی باشگاه ملوان گستراند و همچنین منطقه آزاد انزلی که ۳ سال از باشگاه ملوان حمایت کرد، من باید از بهمن‌خان صالح‌نیا هم تشکر کنم که مردم را به مردم انزلی و فوتبال ایران معرفی کرد، افتخارات بهمن خان تکرار نشدنی است.

 

فارس: کارکردن با مجید جلالی چطور است؟

 

کار با جلالی لذت‌بخش است، او دو خصلت مهم دارد اول صداقت و دوم سلامت کاری که من این دو ویژگی جلالی را خیلی دوست دارم.

 

فارس: اما این روزها شایعه‌هایی مثل استفاده از جادوگر را علیه جلالی منتشر کرده‌اند؟

 

جالب است دو سال است که با جلالی کار می‌کنم، هر وقت نتیجه نمی‌گیرد مورد انتقاد است و هر وقت هم که نتیجه می‌گیرد جور دیگر او را می‌زنند در حالیکه جلالی آدم سالم و صادقی است اما نمی‌دانم چرا او را همواره می‌زنند. در تراکتورسازی هم این مسئله را شاهد بودم.

 

منبع : فارس