معاون ورزشی باشگاه ملوان انزلی گفت: “هواداران بدانند که ۵۰ درصد تیم آنها هستند و ۵۰ درصد دیگر بازیکنان. “ […]

معاون ورزشی باشگاه ملوان انزلی گفت: “هواداران بدانند که ۵۰ درصد تیم آنها هستند و ۵۰ درصد دیگر بازیکنان. “

 

 

 

محمود پیشگاه هادیان در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم، درباره نتایج ملوان انزلی تا پایان هفته هفتم لیگ برتر اظهار داشت: “باید به تیمی که ۸۵ درصد آن به نسبت فصل گذشته تغییر کرده، فرصت داد. این مسئله تنها در فوتبال ایران اتفاق می‌افتد که تیمی به یک‌باره ۱۷ بازیکن خود را از دست می‌دهد.”

 

وی ادامه داد: “با توجه به اینکه بازیکنان زیادی از تیم خارج شدند، باید به نصرت ایراندوست سرمربی ملوان فرصت داد. هواداران ملوان بهترین هواداران ایران هستند ولی آنها باید از تیم‌شان حمایت کنند. هواداران بدانند که ۵۰ درصد تیم ملوان آنها هستند و ۵۰ درصد دیگر بازیکنان.”

 

معاون ورزشی باشگاه ملوان با تمجید از مربیان بومی سال‌های گذشته ملوان تصریح کرد: “کل قرارداد اعضای کادر فنی ملوان به اندازه یک بازیکن ۵۰۰ میلیون تومانی هم نیست ولی آنها پای تیم نشسته و برای آن زحمت می‌کشد.”

 

پیشگاه هادیان در خصوص انتقاد دراگان اسکوچیچ سرمربی فصل گذشته ملوان از مسئولان ملوان بابت پرداخت نکردن مطالباتش گفت:” اسکوچپچ بداند پول او پرداخت می‌شود ولی مردم هم بدانند که ما هم تاکنون ۵ درصد از پول خود را دریافت کرده‌ام. این همه مربی خارجی از تیم‌های ایرانی طلب دارند، اسکوچیچ هم یکی از آنها. مگر وینگادا نبود که بابت سال‌های گذشته از پرسپولیس طلب داشت؟ او به باشگاه پرسپولیس مهلت داد تا پولش را پرداخت کنند. اسکوچیچ هم بداند که پول او پرداخت می‌شود.”

 

وی در پایان عنوان کرد: “مربیان ایرانی هر روز مظلوم واقع می‌شوند و این شرایط اصلا به سود فوتبال ایران نیست. شرایط مربیان ایرانی با مربیان خارجی برابری نمی‌کند. می‌گویند چون اسکوچیچ خارجی است، پولش باید پرداخت شود ولی برای مربی ایرانی چنین شرایطی وجود ندارد.”