اختصاصی – حسن جعفری بخشی از مصاحبه ای که از قول وی به چاپ رسیده بود را تکذیب کرد و […]

اختصاصی – حسن جعفری بخشی از مصاحبه ای که از قول وی به چاپ رسیده بود را تکذیب کرد و گفت در ملوان راحت است .

 

ابوالحسن جعفری مدافع راست تیم فوتبال ملوان در گفتگو با پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” ضمن بیان مطالب فوق گفت : « من در گفتگو با خبرنگار رسانه ی مربوط زمانی که پرسید از سپاهان در ابتدای فصل پیشنهاد داشتی گفتم ، از سپاهان نه ولی از ذوب آهن پیشنهاد داشتم و چون سپاهانی بودم به آن تیم نرفتم ، در حالی که از قول من نوشته شده اگر از سپاهان پیشنهاد داشته باشم به این تیم خواهم رفت که می خواهم بگویم به هیچ عنوان همچین چیزی را بیان نکردم . من با ملوان قرارداد دارم و علاوه بر آن ملوان در قلب من جای دارد و همیشه با تمام وجود برای پیراهن ملوان بازی کرده ام و هیچوقت همچین صحبت های غیر حرفه ای را بیان نمی کنم . »

 

وی در مورد تساوی با سپاهان در اصفهان گفت : «بازی سختی را در اصفهان پشت سر گذاشتیم ، سپاهان تیم بزرگ و پر مهره ای است و ما با توجه به اینکه در دقایق اول بازی گل خوردیم کارمان سخت شد اما خوشبختانه توانستیم بازی را به تساوی بکشانیم و با امتیاز به انزلی برگردیم . »

 

مدافع راست ملوان در خصوص دریافت گل در دقایق ابتدایی بازیها افزود : « واقعا نمیدانم چرا انقدر راحت در دقایق ابتدایی گل میخوریم ، شما فیلم ۳،۴ گلی را که در دقایق اول بازیهایمان دریافت کرده ایم نگاه کنید ، باور کنید همه شان با هم به اندازه یک گل نمی ارزند ! متاسفانه خیلی راحت گل میخوریم و باید این مشکل را برطرف کنیم و بتوانیم دروازه مان را بسته نگاه داریم و انشاله در بازی با سایپا کاری کنیم که اصلا گل نحوریم . »

 

جعفری در خصوص دیدار با سایپا گفت : « هیچ بازی آسانی در لیگ برتر وجود ندارد و همه ی بازیها سخت هستند ، ما در بازی قبلمان در انزلی را نتوانستیم پیروز شویم و هرطور شده باید در این دیدار با ارائه ی یک بازی تهاجمی سه امتیاز بازی را به دست آوریم و وضعیتمان در جدول رده بندی را بهبود بخشیم . در این میان نقش هواداران ملوان غیر قابل انکار است و با همراهی آنها می توانیم بازیهای بهتری را ارائه کنیم . »

 

 

میثم شاهین

منبع : ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net