دروازه‌بان تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: خیال هواداران ملوان انزلی راحت باشد که دروازه ملوان بیمه است و جای هیچ […]

دروازه‌بان تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: خیال هواداران ملوان انزلی راحت باشد که دروازه ملوان بیمه است و جای هیچ نگرانی نیست چون تیم ۳،۴ دروازه‌بان آماده دارد.

 

 

 

سید حسین حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره تساوی یک بر یک ملوان انزلی مقابل سپاهان اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم که با امتیاز از اصفهان برگشتیم چون شرایط تیمی به گونه‌ای بود که به امتیاز این دیدار نیاز داشتیم.  در دیدارهای گذشته ابتدای بازی گل می‌خوردیم و آقای  ایراندوست در صحبتی که با بازیکنان داشتند، از آنها خواست که این مشکل برطرف شود.

 

وی با اشاره به بازی تیمش مقابل سپاهان تصریح کرد: در نیمه دوم بازیکنان سپاهان فشار زیادی روی دروازه ملوان آوردند اما به خوبی از دروازه‌مان دفاع کردیم. یک گل هم به ثمر رساندیم که به اعتقاد خودم درست بود اما داور اعلام خطا کرد.

 

دروازه‌بان تیم فوتبال ملوان انزلی در مورد اینکه برخی‌ها اعتقاد داشتند که او ناجی تیمش در این دیدار بوده است، گفت: همه بازیکنان از جمله سید جلال رافخایی که گل قشنگی زد، برای تیم زحمت کشیدند و تنها من ناجی ملوان نشدم. به غیر از ۲،۳ مورد که در خروج از دروازه تردید داشتم، از عملکردم راضی بودم. در دیدار گذشته نیز با بینی شکسته بازی کردم و  آمادگی لازم را نداشتم و همین مسئله باعث شده بود  در خروج از دروازه کمی تردید داشته باشم. باید از محمد حبیبی مربی دروازه‌بان‌های ملوان تشکر کنم که در این مدت به خوبی با من کار کرد.

 

حسینی عنوان کرد: در دیدار با استقلال خوزستان هواداران ملوان به شدت تشویقم کردند و به من روحیه دادند. خیال هواداران ملوان راحت باشد که دروازه ملوان بیمه است و جای هیچ نگرانی نیست چون تیم ۳،۴ دروازه‌بان آماده دارد. دعا می‌کنم که ایمان صادقی هم هر چه زودتر مصدومیتش برطرف شود و سلامتی‌اش را بدست بیاورد.