تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار خانگی مقابل تراکتورسازی مغلوب شد.       به گزارش خبرگزاری تسنیم، در ادامه دیدارهای […]

تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار خانگی مقابل تراکتورسازی مغلوب شد.

 

 

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در ادامه دیدارهای هفته هفتم لیگ برتر فوتبال پرسپولیس از ساعت ۱۷:۵۰ در ورزشگاه آزادی به مصاف تراکتورسازی تبریز رفت و بازی را ۳ بر یک به میهمانش واگذار کرد.

 

دو تیم در نیمه اول بازی نمایشی محتاطانه داشتند و توپ بیشتر در میانه میدان قرار داشت. در حالی که این نیمه بدون موقعیت جدی رو به پایان بود و اخطار محسن شفیعی تنها اتفاق مهم بازی تا دقیقه ۳۸ بود، ارسال اوت دستی حسین ماهینی بر روی سر محسن بنگر نشست تا این بازیکن گل نخست پرسپولیس را وارد دروازه تراکتورسازی و حامد لک کند و این نیمه با برتری یک بر صفر پرسپولیس به پایان برسد.

 

نیمه دوم با حضور میرهانی هاشمی بجای احمد آل نعمه در ترکیب تراکتورسازی آغاز شد و در حالی که محسن دلیر دقیقه ۴۸ در مصاف تک به تک با سوشا مکانی توپ را از دست داد در ادامه توپ و میدان در اختیار پرسپولیس قرار گرفت. دقیقه ۵۰ ضربه سر عباس زاده را لک به زحمت دفع کرد و توپ برگشتی را رضا حقیقی از مقابل دروازه بیرون زد. دقیقه ۶۴ امید عالیشاه در یک قدمی دروازه توپ را با ضربه سر به آغوش حامد لک فرستاد. دقیقه ۶۶ مهدی کیانی دومین بازیکن تراکتورسازی بود که کارت زرد گرفت.

 

دقیقه ۶۷ و لحظاتی بعد از آنکه افشین اسماعیل‌زاده جایگزین محمد نوری شد، طارمی در مقابل دروازه توپ را در شرایطی نامتعادل به لک سپرد. دقیقه ۶۹ ارسال فرشاد احمدزاده با ضربه سر بنگر به تیر دروازه برخورد کرد و در ادامه با برخورد به سوشا مکانی وارد دروازه پرسپولیس شد تا بازی به تساوی کشیده شود. دقیقه ۷۱ حسین ماهینی در شرایطی مشکوک محسن دلیر را در محوطه جریمه سرنگون کرد اما داور این صحنه را پنالتی تشخیص نداد و با اعتراض این دو بازیکن به ماهینی و دلیر کارت زرد داد.

 

دقیقه ۸۱ در ادامه موج حملات پرسپولیس پاس احمد نوراللهی در محوطه جریمه به افشین اسماعیل‌زاده رسید که شوت او به تیر دروازه برخورد کرد. دقیقه ۸۵ در حالی که حملات پرسپولیس ادامه داشت، فرشاد احمدزاده با پاسی دقیق توپ را به ادینیو فرستاد تا او با ضربه‌ای دقیق گل دوم تراکتورسازی را به ثمر برساند. دقیقه ۲+۹۰ سامان نریمان جهان گل سوم را وارد دروازه پرسپولیس کرد تا شاگردان علی دایی در خانه ۳ بر یک مغلوب تراکتورسازی شوند و سومین شکست‌شان را در هفتمین بازی تجریه کنند.

 

با این نتیجه پرسپولیس ۸ امتیازی ماند و در رده نهم جدول ایستاد و تراکتورسازی با ۱۶ امتیاز در تعقیب استقلال و رده دوم جدول باقی ماند.