در ادامه مسابقات لیگ برتر، تیم‌های راه‌آهن و صبا به تساوی رسیدند و پیکان با برتری مقابل قهرمان فصل گذشته […]

در ادامه مسابقات لیگ برتر، تیم‌های راه‌آهن و صبا به تساوی رسیدند و پیکان با برتری مقابل قهرمان فصل گذشته لیگ، پس از ۷ هفته صاحب پیروزی شد.

 

 

 

 

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در ادامه هفته هفتم مسابقات لیگ برتر، تیم فوتبال راه‌آهن در ورزشگاه اکباتان به مصاف صبای قم رفت که این دیدار با نتیجه تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید. نیمه نخست، هادی شکوری مدافع تیم صبا دقیقه ۶ موفق به گلزنی شد تا راه‌آهن میزبان با شکست راهی رختکن شود. در این نیمه رامین رضاییان در دقیقه ۱۸ یک ضربه پنالتی را برای راه‌آهن از دست داد.

 

در نیمه دوم، محمد غلامی مهاجم تیم راه‌آهن دقیقه ۵۹ بازی را به تساوی کشاند. راه‌آهن قصد داشت از امتیاز میزبانی استفاده کند اما این تیم صبا بود که توسط آشیلی در دقیقه ۷۵ گل دوم را به ثمر رساند. در ادامه تیم راه‌آهن بار دیگر صاحب ضربه پنالتی شد و این بار محمد غلامی دقیقه ۸۵ بازی را به تساوی کشاند. این نتیجه تا پایان باقی ماند تا دو تیم امتیازات را تقسیم کنند.

 

در دیگر بازی همزمان، تیم‌های پیکان و فولاد خوزستان به دیدار هم رفتند که این دیدار هم با نتیجه یک بر صفر به سود پیکان به پایان رسید. میت اتروویچ دقیقه ۳۶ موفق به گلزنی شد تا پس از گذشت ۷ هفته پیکان پیروز شود. در این دیدار پر برخورد داور بازی به ۷ بازیکن کارت زرد نشان داد. معمر سوراکا، جی لوئید ساموئل، علیرضا محمد ، آرمان قاسمی و میت اتروویچ از پیکان و اسماعیل شریفات و امید خالدی از فولاد خوزستان کارت زرد دریافت کردند.