سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان می‌گوید بازیکنان این تیم حتی کفش برای فوتبال بازی کردن ندارند.       عبدالمجید […]

سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان می‌گوید بازیکنان این تیم حتی کفش برای فوتبال بازی کردن ندارند.

 

 

 

عبدالمجید باقری نیا در گفت‌وگو با ایسنا، درباره شکست تیمش برابر تراکتورسازی تبریز گفت: بازی خوبی را مقابل این تیم به نمایش گذاشتیم و با اینکه ۱۰ نفره بودیم توپ و میدان را در اختیار داشتیم اما نتوانستیم از فرصت‌های گلزنی‌مان استفاده کنیم. ما هنوز مشکل گلزنی داریم و برای حل این مشکل باید یک مهاجم تراز اول جذب کنیم.

 

 

وی در ادامه به داور بازی تیمش اشاره کرد و گفت: در دو هفته پیاپی و در دقیقه ۳۳ هر دو بازی، بازیکن ما را اخراج می‌کنند. معتقدم این اخراج‌ها کمی سختگیرانه بود. البته دوست ندارم به داوری اعتراض و درباره جامعه داوری صحبت کنم.

 

سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان در ادامه به مشکلات مالی این تیم اشاره کرد و گفت: در حالی که ۶ هفته است از لیگ می‌گذرد هنوز هیچ پولی به بازیکنان‌مان پرداخت نکرده‌ایم. ما به شدت مشکل مالی داریم و این مشکل مالی دغدغه اصلی بازیکنان ماست. بعضی از بازیکنان ما حتی پول ندارند برای خود کفش فوتبال بخرند. تمام لباس‌ها را اعتباری تهیه می‌کنیم و واقعیت این است که مشکل لباس و کفش داریم زیرا باشگاه آن قدر سرمایه ندارد که بتواند این امکانات را برای ما تهیه کند.

 

وی افزود: مدیران ارشد شرکت نفت قول‌هایی به ما داده بودند که آنها را عملی نکردند. از آنها می‌خواهم به وعده‌های خود عمل کنند. بازیکنی که با باشگاه قرارداد بسته روی مبلغ قراردادش حساب باز کرده و شاید خریدهایی هم انجام داده باشد بنابراین الان بدهکار شده است. باید هرچه زودتر مبلغ قراردادشان را طبق قرارداد پرداخت کنند اما مسئولان هیچ توجهی به این موضوع ندارند و به هیچ عنوان ما را درک نمی‌کنند.

 

باقری نیا همچنین ادامه داد: در حالی که ما مشکلات این چنینی داریم هواداران‌مان هم ما را زیر فشار می‌گذارند. من از هواداران می‌خواهم که با وجود همه این مشکلات کنار ما و تنها دلخوشی ما باشند تا در این تیم کار کنیم.

 

وی به بازی تیمش مقابل استقلال اشاره کرد و گفت: بعضی‌ها می‌گویند این بازی در شهر اهواز برگزار شود و مسجد سلیمان نمی‌تواند میزبان بازی ما مقابل استقلال باشد اما برای من جای سوال است مگر تیم استقلال چه فرقی با گسترش فولاد تبریز دارد؟ شهر مسجد سلیمان لیاقت میزبانی در لیگ برتر را دارد. مردم مسجد سلیمان باید در شهر خودشان از استقلال پذیرایی کنند. ما بدون هیچ گونه حاشیه‌ای این بازی را در مسجد سلیمان برگزار می‌کنیم.

 

وی ادامه داد: البته برای بازی مقابل این تیم کار سختی داریم. استقلال در صدر جدول است و ما فعلا در انتهای جدول هستیم اما به هواداران قول می‌دهم استقلال روز سختی را مسجد سلیمان خواهد داشت.