مدافع تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: سیروس محجوب در نشست خصوصی به خودم گفت ملوان با توجه به بضاعتش بد […]

مدافع تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: سیروس محجوب در نشست خصوصی به خودم گفت ملوان با توجه به بضاعتش بد نتیجه نگرفته است!

 

احمد آهی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد وضعیت تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: تیم ما خوب نتیجه نگرفته است و دو بازی خانگی را به راحتی از دست دادیم و باید زودتر از این وضعیت خارج شویم زیرا دو سه هفته آینده بازی‌هایمان خیلی سخت است.

 

وی ادامه داد: من به نتیجه گیری ملوان خوش بین هستم و شرایط تیم ما نسبت به فصل گذشته متفاوت است و بازیکنان محدود‌تری داریم. با این حال نباید وارد وضعیت بحرانی شویم زیرا تیم ما جوان است و بسیاری از بازیکنان از تیم‌های پایه ملوان آمده‌اند و اگر وضعیت تیم بحرانی شود خروج از آن شرایط دشوار می‌شود.

 

مدافع ملوان در مورد اینکه سیروس محجوب به بازیکنان و کادر فنی ملوان اولتیماتوم داده و این مصاحبه خودش می‌تواند شرایط تیم را بحرانی کند، گفت: من نمی‌دانم، واقعا نخوانده‌ام که ایشان چه صحبت‌هایی را مطرح کرده‌اند اما قبل از بازی با استقلال خوزستان با او صحبت کردم و در جلسه‌ای خصوصی خودش به من گفت که ملوان با توجه به بضاعتی که دارد بد نتیجه نگرفته است حالا چطور چنین صحبت‌هایی را بیان کرده است؟ شاید فشار زیادی روی ایشان است. به هر حال او در راس هرم قرار دارد و مردم و هواداران او را می‌بینند.

 

آهی در مورد اینکه او گفته از شیوه بازی ملوان خجالت می‌کشد، گفت: در دیدار با استقلال خوزستان بد بازی کردیم و ایشان حق دارد که این حرف را زده است. بعد از ۱۰ نفره شدن استقلال خوزستان باید پیروز می‌شدیم و می‌توانستیم سه امتیاز این بازی را بگیریم در این مورد به او حق می‌دهم.