تیم‌های فوتبال ذوب‌آهن و سپاهان امتیازات را تقسیم کردند.     به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، از هفته ششم […]

تیم‌های فوتبال ذوب‌آهن و سپاهان امتیازات را تقسیم کردند.

 

 

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، از هفته ششم لیگ برتر، تیم‌های فوتبال ذوب‌آهن و سپاهان از ساعت ۱۹ امروز(جمعه) در ورزشگاه فولادشهر به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

 

نیمه نخست دربی اصفهان گلی در برنداشت و دو تیم با تساوی به رختکن رفتند. در نیمه دوم مهدی شریفی دقیقه ۵۶ برای سپاهان موفق به گلزنی شد اما ۴ دقیقه بعد محسن مسلمان گل تساوی را برای تیم ذوب‌آهن به ثمر رساند.

 

بازی در نیمه دوم بهتر از نیمه اول پیش رفت و ذوب‌آهن می‌توانست دقایق آخر بازی به گل برتری برسد اما تیر دروازه مانع شد. در ادامه تلاش بازیکنان دو تیم نتیجه نداد تا بازی با تساوی یک بر یک به پایان برسد.

 

از اتفاقات این بازی، کارت زرد محمد رضا خلعتبری مهاجم سپاهان دقیقه یک و اخراج سینا عشوری دقیقه ۸۰ بود. عشوری که دقیقه ۷۵ از سوی داور با کارت زرد جریمه شده بود، ۵ دقیقه پس از گرفتن کارت زرد اول خود، تکل خشنی روی پای بازیکن سپاهان زد تا داور با دادن کارت زرد دوم به عشوری، وی را از زمین اخراج کند.

 

محرم نویدکیا هافبک سپاهان، بعد از هفته‌ها مصدومیت، امروز در ترکیب ۱۸ نفره سپاهان قرار گرفته بود.

 

به گزارش تسنیم، با وجود اینکه این دیدار به میزبانی تیم ذوب‌آهن برگزار می‌شد اما بیشتر هواداران حاضر در ورزشگاه را سپاهانی‌ها تشکیل می‌دادند.