سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: تاکتیک‌های تیم را شماره‌ گذاری کرده‌ام تا نگویند ملوان تاکتیک ندارد.   به گزارش […]

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: تاکتیک‌های تیم را شماره‌ گذاری کرده‌ام تا نگویند ملوان تاکتیک ندارد.

 

به گزارش خبرگزاری فارس، نصرت ایراندوست در نشست خبری پیش از مسابقه با استقلال خوزستان، گفت: بازی بسیار حساسی برای هر دو تیم  است البته برای ما جالب و حساس است وتمام تلاش‌مان را می‌کنیم برنده شویم و سه امتیاز از نان شب واجب‌تر است. همه بازیکنان آماده‌اند اما کاپیتان و دروازه‌بان تیم را در اختیار نداریم.

وی ادامه داد: از هواداران مثل همیشه انتظار داریم که حامی ما باشند و طرفدار تیم ما باشند زیرا بازیکنان ملوان همواره نیاز به حمایت هواداران دارند.

ایراندوست ادامه داد: هر  ۵ بازی استقلال خوزستان را آنالیز کرده‌ام و سیستم این تیم را می‌شناسم و این تیم در همه مسابقات با یک سیستم بازی کرده است.

سرمربی ملوان تصریح کرد: من نه شاعرم نه عارفم، مطالعه را دوست دارم و شعری جالب می‌بنیم و به شما آن را می‌گویم. من این حرف‌ها را به همه از جمله خودم می‌زنم اما برخی دوستان من را متهم کردند که ملوان تاکتیک ندارد. با این شرایط شماره گذاشتم برای تاکتیک تیمی ام و اینکه شماره یک چه تاکتیکی است و شماره دو چه تاکتیکی؟ بازی ما در داخل و خارج از خانه متفاوت است. پرسپولیس و صبای قم را در انزلی دیدید و چگونه بازی کردند و تا زمانی که گل نخورده‌اند چگونه بازی کرده‌اند و بعد از گل چگونه بازی کردند. بازی صبای قم را یادتان هست؟ آنها به ما حمله می‌کردند یا دفاعی بازی می‌کردند؟ تا جایی که من یادم  هست دفاعی بازی می‌کردند و به دنبال ضد حمله بودند. من هم در مشهد دنبال دفاع بودم. بعد از بازی با پرسپولیس گفتم بازیکنانم فراتر از انتظار بازی کردند و فیلم بازی هست. زارع در دقیقه ۷۸ دو متر تکل زد و من نگفتم که بعد از  ۷۸ دقیقه دویدن اینگونه تکل بزند اما تشویق تماشاگران و شرایط بازی به او روحیه داد.

ایراندوست در مورد وضعیت تاکتیکی تیم گفت: ای دل پر گفت و گو، خاموش باش اینجا دم نزن سراپا گوش باش! اکنون وقت این صحبت نیست بعدا سر فرصت می‌نشینیم و یک دل سیر حرف می‌زنیم.

سرمربی ملوان در مورد وضعیت بازی‌های ملوان و انجام بازی‌های مستقیم، گفت: من هرگز نگفتم به بازیکنانم مستقیم بازی کنند. کنار زمین رفتم و گفتم احمد آهی نفوذ نکند زیرا ستون دفاعی تیم است. حتی همکارانم به من گفتند. پس ما نیازی به بازی مستقیم نداریم.

ایراندوست در مورد وضعیت ملوان که گل نمی‌زد و  روی بازیکنان فشار روانی بود ، گفت: اگر ر وی بازیکنان فشار است و روی من هم هست و خدا را شکر در آن بازی دو گل زدیم من خدا خدا می‌کردم که ملوان گل بزند تا خبرنگاران از من سوال نکنند چرا این بازیکنان گل نمی‌زند.

سرمربی ملوان در مورد وضعیت دفاعی تیمش گفت: شیفت دفاعی برای بازیکنان درست کردیم و آگاهی محیطی بازیکنان هم مشخص است. در بازی راه اهن علیرضا رمضانی آگاهی محیطی در آن صحنه نداشت و درتوپ را لو داد و گل خوردیم. توپ را نه مستقیم زد نه آن را دفع کرد.