اتلتیکو مادرید توانست سعید عزت اللهی مستعدترین بازیکن حال حاضر ایران را به خدمت بگیرد. روزنامه موندو دپورتیوو روزنامه چاپ […]

اتلتیکو مادرید توانست سعید عزت اللهی مستعدترین بازیکن حال حاضر ایران را به خدمت بگیرد. روزنامه موندو دپورتیوو روزنامه چاپ ایالت کاتالونیا گزارشی درباره سعید عزت اللهی منتشر کرد.

 

 

به گزارش “ورزش سه”، این هافبک دفاعی ۱۷ ساله توان فنی بالایی دارد که نسبت به قد ۱.۸۶ متری او فوق العاده است. عزت اللهی در سن ۱۵ سالگی اولین بازی خود را در لیگ برتر ایران انجام داد و در سال ۲۰۱۷ کاپیتان تیم زیر ۱۷ سال ایران در جام جهانی در امارات بود. عزت اللهی یکی از پدیده های آن مسابقات به شمار می رفت.

 

این بازیکن قرارداد خود را امروز امضا کرد. توافق بین او و اتلتیکو حاصل شده بود اما به علت مشکلات جزئی در زمینه نقل و انتقال هنوز این خبر رسمی نشده بود . او امروز قراردادی یک ساله را با تیم جوانان اتلتیکو به امضا رساند که این قرارداد در صورت تبدیل شدن به قرارداد حرفه ای تا چهار سال قابل تمدید خواهد بود.

 

عزت اللهی یکشنبه گذشته در سرو اسپینا (استادیوم تیم رزروهای اتلتیکو) بازی میان تیمهای رزرو اتلتیکو و رئال را از سکوها تماشا کرد و به همراه پدر و وکیلش به فروشگاه باشگاه رفت. آکادمی اتلتیکو در بازار جهانی به دنبال جوانان مستعد می گردد. این بار آنها موفق شدند که برای خرید عزت اللهی روبین کازانی را شکست بدهند که در آستانه به خدمت گرفتن بازیکن ایرانی  بود.