هجوم طرفداران ستاره جدید منچستریونایتد برای خرید پیراهن این بال آرژانتینی مسئولان فروشگاه مرکزی شیاطین سرخ را به دردسرانداخت.   […]

هجوم طرفداران ستاره جدید منچستریونایتد برای خرید پیراهن این بال آرژانتینی مسئولان فروشگاه مرکزی شیاطین سرخ را به دردسرانداخت.

 

 

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم، با نهایی شدن انتقال آنخل دی‌ماریا از رئال مادرید به منچستریونایتد، گروه پرشماری از هواداران شیاطین سرخ برای خرید پیراهن ستاره آژانتینی جدید تیم‌شان به فروشگاه مرکزی باشگاه هجوم بردند.

 

میزان تقاضا برای چاپ نام دی‌ماریا روی پیراهن‌های خریداری شده به حدی زیاد بود که حرف «R» برای فروشگاه جهت درج نام بال پیشین بنفیکا به اتمام رسید و با این وجود هر لحظه بر میزان تقاضاها افزود می‌شد.

 

مسئولان فروشگاه مرکزی منچستریونایتد هم برای آنکه مجبور نباشند به هریک از طرفداران تیم مشکل به وجود آمده را توضیح دهند، پلاکارد بزرگی در ورودی فروشگاه نصب کردند که روی آن نوشته شده بود: حرف R تمام شد!

 

آنخل دی‌ماریا که فصل گذشته بهترین بازیکن فینال لیگ قهرمانان اروپا شد و سهم بسزایی در ثبت دهمین قهرمانی کهکشانی‌ها در این رقابت‌ها داشت، با قراردادی ۵۹.۷ میلیون پوندی از سانتیاگو برنابئو راهی اولدترافورد شده و قرار است هفته‌ای ۲۰۰ هزارپوند هم حقوق بگیرد.