اختصاصی – کاپیتان ملوان درگیری با هواداران ملوان را به شدت تکذیب کرد .   مازیار زارع کاپیتان تیم فوتبال […]

اختصاصی – کاپیتان ملوان درگیری با هواداران ملوان را به شدت تکذیب کرد .

 

مازیار زارع کاپیتان تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در خصوص درگیری رخ داده در پایان بازی با راه آهن به پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” گفت : « اولا باید بگویم که درگیری خاصی نبوده و در حد جر و بحث بود ، ثانیا به هیچ وجه این جر و بحث با هواداران ملوان نبوده و شاهدین در استادیوم می دانند که هوادارن ملوان در سمت دیگری از استادیوم نشسته بودند و اصلا نزدیک به صحنه هم نبودند ! »

 

کاپیتان ملوان ادامه داد : « ما پس از بازی در حال رفتن به رختکن بودیم که یک آدم سن بالا با حالت تمسخر و خنده رو به بازیکنا میگفت که شما در زمین همه کار می کردید جز فوتبال این در حالی بود که بازیکنان ما ناراحت بودند و من هم پاسخ دادم و گفتم همین اندازه از فوتبال میفهمی ، که او به صحبت هایش ادامه داد و برخی از اعضای تیم از این موضوع ناراحت شدند . ولی در واقع او اصلا طرفدار ملوان نبود و در جایگاه ویژه نشسته بود . »

 

زارع در پایان گفت : « ما مسائل خیلی مهم تری در پیش داریم که باید به آنها بپردازیم و این مسائل کوچک و پیش پا افتاده مهم نیستند . »

 

روز گذشته خبرگزاری های خبری مبنی بر درگیری بازیکنان ملوان با هواداران این تیم را منتشر کرده بودند که به هیچ عنوان صحت نداشت .

 

 

 

میثم شاهین

منبع : ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net