دو تیم رئال مادرید و کوردوبا، تیم تازه به لالیگا صعود کرده، از هفته اول رقابت های لیگ اسپانیا در […]

دو تیم رئال مادرید و کوردوبا، تیم تازه به لالیگا صعود کرده، از هفته اول رقابت های لیگ اسپانیا در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به مصاف هم رفتند که در نهایت شاگردان کارلو آنچلوتی با نتیجه ۲-۰ به پیروزی دست یافتند.

 

 

 

 

در نیمه نخست مادریدی ها که به دنبال از دست دادن سوپرکاپ اسپانیا، در تلاش بودند تا هر طور شده یک پیروزی خانگی را به دست آورند به روی دروازه شاگردان فرر فشار آوردند تا بالاخره در دقیقه ۳۰ کریم بنزما بعد از ۴ ماه گل نزدن، بالاخره لیگ را با گل شروع کرد. در ادامه نیز بازیکنان کوردوبا و رئال مادرید ضرباتی به سمت دروازه داشتند که هیچ کدام تبدیل به گل نشد.

 

با شروع نیمه دوم تیم میهمان کمی فشار خود را افزایش داد تا شاید برنابئو را دست خالی ترک نکنند و حتی یک بار نیز ژیسکو، بازیکن تعویضی فرر موفق شد تا توپ برگشتی را وارد دروازه کاسیاس کند اما به درستی این صحنه آفساید اعلام شد تا دروازه کاسیاس بسته بماند. آنچلوتی نیز هر سه تعویض خود را در بازه زمانی ۷۲ تا ۷۶ انجام داد و سامی خدیرا نیز بدین ترتیب وارد میدان شد. در دقیقه ۸۷ نیز کریستیانو رونالدو دروازه کوردوبا را باز کرد اما باز هم به درستی آفساید اعلام شد. اما بالاخره در دقیقه ۹۰ رونالدو کار خود را کرد و حساب کار ۲-۰ شد.

 

شرح گل:

 

دقیقه ۳۰ (۱-۰): ارسال کرنر تونی کروس از مرکز محوطه جریمه با ضربه سر کریم بنزما به گوشه راست دروازه کوردوبا رفت.

 

دقیقه ۹۰ (۲-۰): تعلل بازیکن کوردوبا باعث شد تا ایسکو روی توپ اثر گذاشته و آن را به رونالدو برساند، تا فوق ستاره پرتغالی با شوتی تماشایی از پشت محوطه جریمه توپ را به گوشه دروازه کارلوس بفرستد.

 

لازم به ذکر است که این سی امین بار پیاپی است که رئال مادرید در اولین بازی فصل خود در لالیگا ، شکست نمی خورد.

 

طرفداری