مالک باشگاه ملوان می‌گوید تیم فوتبال این باشگاه باید به فکر افتخارآفرینی در جام‌های مختلف باشد و در ادامه تمام […]

مالک باشگاه ملوان می‌گوید تیم فوتبال این باشگاه باید به فکر افتخارآفرینی در جام‌های مختلف باشد و در ادامه تمام تلاش این تیم روی کسب نتایج بهتر و به دست آوردن افتخارات بیشتر است.

 

 

 

سیروس محجوب در گفت‌وگو با ایسنا، خاطرنشان کرد: خوشبختانه پس از ناکامی در سه دیدار نخست لیگ توانستیم با پیروزی مقابل پرسپولیس وضعیت و شرایط خود را در جدول سروسامان دهیم و با قدرت بیشتری ادامه فصل را دنبال کنیم.

 

 

او به آخرین برد ملوان در مقابل پرسپولیس اشاره کرد و گفت: حدود ۸۴۰ روز از آخرین پیروزی ملوان در مقابل پرسپولیس می‌گذشت و با این پیروزی توانستیم به سریال ناکامی‌های ملوان در مقابل پرسپولیس پایان دهیم. در بازی مقابل ملوان تماشاگران حمایت بسیار مناسبی را از تیم داشتند و امیدوارم این حمایت‌ها ادامه داشته باشد و بتوانیم به پیروزی‌های بیشتری برسیم.

 

 

محجوب با بیان این که مازیار زارع نقش مهمی را در ملوان ایفا می‌کند، خاطرنشان کرد: این بازیکن همانند یک فرمانده نقش رهبری را در ملوان ایفا می‌کند و همواره نقش موثری در تیم دارد.

 

 

او با بیان این که ملوان در این فصل و فصل‌های آینده به دنبال افتخار آفرینی است گفت: به نظرم ملوان بندر انزلی به عنوان یک تیم پرطرفدار هنوز نیاز به افتخارات زیادتری دارد و باید هم در لیگ و هم در جام حذفی و سایر رویدادها به دنبال کسب افتخار باشد.

 

 

محجوب اضافه کرد: پرورش و آموزش بازیکنان تنها برای ملوان کافی نیست و می‌خواهیم در کنار این‌ها به دنبال کسب جام و افتخار‌آفرینی باشیم. در فرصت نقل و انتقالات نیم فصل دو یا سه بازیکن جدید به تیم اضافه می‌کنیم و برنامه‌ریزی برای فصل آینده را به صورت جدی دنبال خواهیم کرد.

 

 

مالک باشگاه ملوان خاطرنشان کرد: ملوان تیمی با پتانسیل بالاست که هرچه به جلوتر می‌رود عملکرد بهتری را نشان خواهد داد. ما با یک هزینه معقول به دنبال کسب نتیجه هستیم وگرنه کسب قهرمانی با داشتن بدهی چه افتخاری دارد. اینکه تیمی با مقدار انبوه بدهی قهرمان شود هیچ ارزشی ندارد. مهم آن است که یک تیم بدون داشتن حتی یک ریال بدهی بتواند افتخارآفرین باشد.