سرمربی تیم فوتبال ملوان گفت: بازی متعادلی بود و بازیکنان راه‌آهن در یک غافلگیری به گل رسیدند.     به […]

سرمربی تیم فوتبال ملوان گفت: بازی متعادلی بود و بازیکنان راه‌آهن در یک غافلگیری به گل رسیدند.

 

 

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، نصرت ایراندوست پس از شکست یک بر صفر ملوان مقابل راه‌آهن اظهار داشت: بازی شرایط متعادلی داشت و بازیکنان راه‌آهن در یک غافلگیری از فرصت استفاده کردند و ۸۵ دقیقه در حالت دفاعی دل به ضد حمله بسته بودند، ما هم تجربه لازم را نداشتیم و نتیجه را واگذار کردیم.

 

وی در مورد اینکه ملوان سومین شکست خارج از خانه خود را تجربه می‌کند و آیا قبول دارد که نباید بازی متعادلی صورت می‌گرفت زیرا این ملوان بود که عقب افتاده بود و باید فشار بیشتری روی دروازه می‌آورد، گفت: حق با شماست!

 

سرمربی ملوان در پاسخ به سوال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه پس از پایان بازی هواداران شعارهایی علیه او سر دادند و درگیری بین اعضای این تیم با تماشاگران به وجود آمد، یادآور شد: من که شعاری نشنیدم و نمی‌دانم چه گفته‌اند، مشکل خاصی رخ نداد.

 

ایراندوست در مورد اینکه آیا بازیکنانش پس از پیروزی مقابل پرسپولیس مغرور شده بودند، تاکید کرد: بازیکنانم برای چه باید غرور داشته باشند؟ اصلاً چنین چیزی وجود نداشت و هر بازی شرایط خاص خود را دارد.

 

وی در مورد صحنه‌ای که بهادر عبدی روی زمین افتاده بود اما بازیکنان ملوان توپ را بیرون نزدند، عنوان کرد: برای بازی جوانمردانه الزامی وجود ندارد، شاید بازیکنان من تشخیص دادند که بازی را ادامه بدهند و تشخیص دادند که آنها وقت‌کشی می‌کنند که البته چندین بار چنین اتفاقی افتاد؛ بازیکنان آنها روی زمین می‌افتادند اما خیلی راحت پس از آن بلند می‌شدند و بازی را ادامه می‌دادند، اما هیچ اجباری وجود ندارد که ما توپ را به بیرون بزنیم.