سرمربی تیم راه‌آهن تهران تأکید به بازیکنان تیمش یاد نداده است که وقت تلف کنند.     به گزارش خبرنگار […]

سرمربی تیم راه‌آهن تهران تأکید به بازیکنان تیمش یاد نداده است که وقت تلف کنند.

 

 

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، حمید استیلی پس از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل ملوان بندرانزلی ضمن تأکید بر اینکه شاگردانش به دنبال اتلاف وقت نبوده‌اند، اظهار داشت: هیچ وقت به بازیکنانم یاد نداده‌ام که برای اتلاف وقت خود را به روی زمین بیندازند. بازیکن من در آن صحنه که ملوانی‌ها اعتقاد به اتلاف وقت دارند از ناحیه استخوان پا دچار مصدومیت شده بود و بلافاصله برای معالجه به بیمارستان اعزام شد.

 

وی در ادامه افزود: بازی خیلی سختی داشتیم و در نهایت با تلاش بچه‌ها به پیروزی رسیدیم. در بازی هفته گذشته تا لحظات آخر پیروز بودیم ولی متأسفانه مساوی کردیم. در این بازی خیلی زود به گل رسیدیم و در ادامه بازی سعی کردیم از گل‌مان دفاع کنیم و چشم به ضدحمله‌ها داشته باشیم. در عین حال تلاش کردیم گل‌‌های بیشتری بزنیم اما در نهایت با نتیجه یک بر صفر پیروز شدیم.

 

سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن همچنین خاطرنشان کرد: تیم راه‌آهن مشکل مالکیتی دارد و بازیکنان ما تا به حال هیچ مبلغی دریافت نکرده‌اند. این موضوع از لحاظ روحی و روانی تیم را تحت تأثیر قرار می‌دهد. ما جوان‌هایی را به لیگ معرفی کردیم و مطمئن باشید این موضوع ادامه‌دار خواهد بود. من از بازیکنانم تشکر می‌کنم و بر این باورم که آنها تمام تلاش‌شان را برای رسیدن به این پیروزی اعمال کردند.