برنامه کامل مسابقات جام حذفی فوتبال اعلام شد.     به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون […]

برنامه کامل مسابقات جام حذفی فوتبال اعلام شد.

 

 

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، قرعه‌کشی جام حذفی فوتبال کشور با حضور مسئولان سازمان لیگ و نمایندگان باشگاه ها روز گذشته در محل آکادمی فوتبال برگزار شد.

 

برنامه مسابقات از مرحله اول تا پنجم به شرح زیر است:

 

مرحله اول

 

۱- قهرمان کرمان – قهرمان ایلام

 

۲- قهرمان آذربایجان‌شرقی – قهرمان گیلان

 

۳-قهرمان توابع تهران – قهرمان البرز

 

۴-قهرمان بوشهر – قهرمان کردستان

 

۵-قهرمان فارس – قهرمان مرکزی

 

۶-قهرمان آذربایجان‌غربی – قهرمان لرستان

 

۷-قهرمان کهگیلویه‌وبویراحمد – قهرمان خراسان جنوبی

 

۸-نماینده خرمشهر – قهرمان خراسان رضوی

 

۹- قهرمان کیش – قهرمان زنجان

 

۱۰-قهرمان قم – قهرمان گلستان

 

۱۱-قهرمان قزوین – قهرمان اصفهان

 

۱۲- قهرمان یزد – قهرمان هرمزگان

 

۱۳-قهرمان خوزستان – قهرمان مازندران

 

۱۴- قهرمان چهارمحال‌وبختیاری – قهرمان همدان

 

مرحله دوم

 

۱۵- قهرمان اردبیل با برنده دیدار اول

 

۱۶- برنده دیدارهای دوم و سوم

 

۱۷-قهرمان تهران با برنده دیدار چهارم

 

۱۸-قهرمان سیستان‌وبلوچستان – برنده دیدار پنجم

 

۱۹-قهرمان سمنان – برنده دیدار ششم

 

۲۰-قهرمان کرمانشاه – برنده دیدار هفتم

 

۲۱-برنده دیدارهای هشتم و نهم

 

۲۲- قهرمان خراسان شمالی – برنده دیدار دهم

 

۲۳-برنده دیدارهای یازدهم و دوازدهم

 

۲۴-برنده دیدارهای سیزدهم و چهاردهم

 

مرحله سوم

 

۲۵- برنده دیدار پانزدهم با فولاد نوین اهواز

 

۲۶-گیتی پسند اصفهان – پارسه تهران

 

۲۷-گاز فجر جم بوشهر – کاسپین قزوین

 

۲۸-فجر سپاسی شیراز با برنده دیدار شانزدهم

 

۲۹-ملی حفاری اهواز – ایرانجوان بوشهر

 

۳۰-داماش گیلان – البدر بندر کنگ

 

۳۱- اتکای گلستان – برنده دیدار هفدهم

 

۳۲-نساجی مازندران – برنده دیدار هجدهم

 

۳۳- الوند همدان -گل گهر سیرجان

 

۳۴- آلومینیوم هرمزگان – نیروی زمینی تهران

 

۳۵- فولاد یزد – شهرداری جویبار

 

۳۶- مس رفسنجان – خلخال دشت اردبیل

 

۳۷-کارگر بنه گز بوشهر – شهرداری دزفول

 

۳۸-ذوب‌آهن نوین اصفهان – پاس همدان

 

۳۹-بعثت کرمانشاه – برنده دیدار نوزدهم

 

۴۰- راهیان کرمانشاه – برنده دیدار بیستم

 

۴۱-استقلال اهواز – ایرانجوان بوشهر

 

۴۲-گهر دورود – استقلال آبی تهران

 

۴۳-شهرداری اردبیل – یزد لوله

 

۴۴-صنعت ساری – مس سونگون ورزقان

 

۴۵-شهرداری بندرعباس – ابومسلم خراسان

 

۴۶-پرسپولیس گناوه – شهرداری تبریز

 

۴۷-بهمن شیراز – برنده دیدار بیست‌ویکم

 

۴۸- صنعت نفت نوین آبادان – برنده دیدار بیست‌ودوم

 

۴۹-خونه‌به‌خونه بابل – مس کرمان

 

۵۰-نفت‌وگاز گچساران – صنعت نفت آبادان

 

۵۱- شهرداری یاسوج – برنده دیدار بیست‌وسوم

 

۵۲-پرسپولیس شمال – سیاه جامگان مشهد

 

۵۳- کاروان اهواز – ماشین سازی تبریز

 

۵۴-شهرداری لنگرود – برنده دیدار بیست‌وچهارم

 

مرحله چهارم

 

۵۵- پیام وحدت مشهد – برنده دیدار بیست‌وپنجم

 

۵۶-برنده دیدارهای بیست‌وششم و بیست‌وهفتم

 

۵۷ برنده دیدارهای بیست‌وهشتم و بیست‌ونهم

 

۵۸-برنده دیدارهای سی و سی‌ویکم

 

۵۹-برنده دیدارهای سی‌ودوم و سی‌وسوم

 

۶۰-برنده دیدارهای سی‌وچهارم و سی‌وپنجم

 

۶۱-برنده دیدارهای سی‌وششم و سی‌وهفتم

 

۶۲-برنده دیدارهای سی‌وهشتم و سی‌ونهم

 

۶۳-برنده دیدارهای چهلم و چهل‌ویکم

 

۶۴- برنده دیدارهای چهل‌ودوم  و چهل‌وسوم

 

۶۵-برنده دیدارهای چهل‌وچهارم  و چهل‌وپنجم

 

۶۶- برنده دیدارهای چهل‌وششم و چهل‌وهفتم

 

۶۷-برنده دیدارهای چهل‌وهشتم و چهل‌ونهم

 

۶۸- برنده دیدارهای پنجاهم و پنجاه‌ویکم

 

۶۹-برنده دیدارهای پنجاه‌ودوم و پنجاه‌وسوم

 

۷۰-نفت امیدیه – برنده دیدار پنجاه‌وچهارم

 

مرحله پنجم

 

۷۱-استقلال تهران – برنده دیدار پنجاه‌وپنجم

 

۷۲- فولاد خوزستان – برنده دیدار پنجاه‌وششم

 

۷۳-استقلال خوزستان – برنده دیدار پنجاه‌وهفتم

 

۷۴-ذوب‌آهن اصفهان – برنده دیدار پنجاه‌وهشتم

 

۷۵-فولاد مبارکه سپاهان – برنده دیدار پنجاه‌ونهم

 

۷۶-نفت مسجد سلیمان – برنده دیدار شصتم

 

۷۷-پرسپولیس تهران – برنده دیدار شصت‌ویکم

 

۷۸-راه‌آهن تهران – برنده دیدار شصت‌ودوم

 

۷۹-نفت تهران – برنده دیدار شصت‌وسوم

 

۸۰-صبای قم – برنده دیدار شصت‌وچهارم

 

۸۱-ملوان بندرانزلی – برنده دیدار شصت‌وپنجم

 

۸۲-پیکان تهران – برنده دیدار شصت‌وششم

 

۸۳-پدیده مشهد – برنده دیدار شصت‌وهفتم

 

۸۴-گسترش فولاد تبریز – برنده دیدار شصت‌وهشتم

 

۸۵-تراکتورسازی تبریز – برنده دیدار شصت‌ونهم

 

۸۶-سایپای البرز – برنده دیدار هفتادم