و باز هم جفای دریا، دیروز شنبه اول شهریور ماه علی برزگر از همراهان دیرینه این سایت و حاضر همیشگی […]

و باز هم جفای دریا، دیروز شنبه اول شهریور ماه علی برزگر از همراهان دیرینه این سایت و حاضر همیشگی همگی میادین مزین بنام ملوان در ساحل دهکده ساحلی اسیر دریا شد.

پسر همیشه ۲۰ بندر که از نخبگان و پیشروان تحصیلی بود هرگز اول مهر ۹۳ را نخواهد دید تا برای راهی شدن به کلاس درس سال دوم دبیرستان شال و کلاه کند. علیرغم قامت کوتاهش عضو تیم والیبال نونهالان انزلی بود، تکنیک چشم نوازش در زمین فوتبال قابل تحسین بود. و در آخر تسلیت واژه حقیریست برای تسلی خاطر خانواده ای که چنین فرزندی را از دست داده اند. دوست و همراه ملوانی امیدوارم با ذکر فاتحه و صلواتی باعث شادی روح پاکش گردی و در خاتمه امیدوارم که دریا اینبار سخاوتمندیش را نشان داده و پیکرش را به خانواده داغدارش برگرداند.

 

با تشکر از علی رودباری عزیز برای متن بالا ، مرحوم علی برزگر یکی از کاربران فعال “ملوان کلاب” بود و در زمانی که مسابقه ی پیش بینی برای بازیهای ملوان در سایت برگزار می کردیم ۲ بار برنده ی مسابقه ی پیش بینی پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” شده بود ! تسلیت واژه ی کوچکی است در برابر غم بزرگ این نوجوان ملوانی ، حال ما نیز در غم از دست دادن او اشک میریزیم و برای خانواده اش از خداوند متعال صبر مسئلت می نماییم .