هافبک تیم ملوان از برد مقابل پرسپولیس خوشحال است و اعتقاد دارد این برد کمی از فشار تیم کم کرد. […]

هافبک تیم ملوان از برد مقابل پرسپولیس خوشحال است و اعتقاد دارد این برد کمی از فشار تیم کم کرد.

 

 

 

 

 

 

به گزارش “ورزش سه”، او در این باره می گوید: برخلاف انتقادات همه وضعیتمان در سه هفته گذشته بد هم نبود و ما کاملا انتظار بردن پرسپولیس را داشتیم چون به سه امتیاز این بازی نیاز داشتیم تا تیم مان از بحران در بیاید.یا این برد برای پیروزی در بازی های بعد هم استارت زدیم.

 

وقتی از او سوال می شود که فکر نمی کند تیم کمی بی تجربه است پاسخ می دهد:کمی بی تجربه نیستیم خیلی بی تجربه ایم.تقریبا ۶۰ درصد تیم تغییر کرده و باید یکی ،دو هفته دیگر بگذرد تا به هماهنگی بیش تری برسیم.نداشتن تجربه کافی باعث شدد مقابل پرسپولیس استرس داشته باشیم وگرنه در ضدحملات می توانستیم به گل سوم هم برسیم.

 

او در مورد تعداد کم تماشاچیان می گوید:شرایط هوایی در روز بازی اصلا مناسب نبود و خیلی گم بود همان هایی هم که آمدند لطف کردند و به نظرم کم هم نبودند.ما بخاطر تماشاچیا نمان همه کار می کنیم.

 

یوسف زاده در آخر درباره پنالتی ای که برای نوروزی گرفته شد اضافه می کند:من آن صحنه را دوباره دیدم او اول مدافع ما را شارژ کرد و اگر قرار بود داور خطا بگیرد باید اول خطای نورمحمدی روی دفاع ما را می گرفت البته مدافع ما هم بی تجربگی کرد اما در کل پنالتی درست نبود