محسن یوسفی،بازیکن ملوان هنوز هم دلش با استقلال است .او در شب بازی با پرسپولیس موفق به گلزنی شد و […]

محسن یوسفی،بازیکن ملوان هنوز هم دلش با استقلال است .او در شب بازی با پرسپولیس موفق به گلزنی شد و شادی پس از گلش هم جالب بود.

 

 

 

 

 

 

به گزارش “ورزش سه” این هافبک با تجربه می گوید: هر دو تیم آمده بودند که ببرند و نتیجه مساوی نه به درد ما می خورد نه سرخ پوشان اما هر دو تا تیم می توانستند ببرند. نیمه دوم موقعیت های ما بیش تر بود و در ضد حملات بهتر از پرسپولیس بودیم.

 

او درمورد گلزنی اش مقابل پرسپولیس می گوید:گل زدن به پرسپولیس مزه دیگری می دهد مخصوصا این که در زمین انزلی و مقابل این همه هوادار باشد.

 

 

 

با توجه به صحبت هایی که شنیدم این گل به خیلی از استقلالی ها هم چسبیده.خوشحالم که گل زدم. پرسپولیس هنوز دو تا گل دیگر به من بدهکار است چون در داربی ها خیلی موقعیت از دست دادم

 

 

 

مهاجم ملوان راجع به شادی گلش ادامه می دهد:بعد از گلم به عشق استقلالی ها چهار نشان دادم. او درمورد گلزنی اولادی که همانند خودش سابقه حضور در استقلال را دارد اضافه می کند:اولادی بیش تر پرسپولیسی است تا استقلالی خوشحالم که توانست گل بزند در کل در ضد حمله ها خیلی موقعیت داشتیم.

 

 

 

او در جواب این سوال که وضعیت پرسپولیس بد بود یا تیم شما خوب می گوید:پرسپولیس وضعیت بدی ندارد آن ها یک برد در آزادی بیاورند شرایط شان خوب می شود. در کل الان وضعیت تیم ها به گونه ای است که با یک برد و باخت همه چیز عوض می شود