کاپیتان تیم فوتبال ملوان بندر انزلی گفت: تمام تلاشم را به کار گرفتم در این مسابقه یار و یاور تیم […]

کاپیتان تیم فوتبال ملوان بندر انزلی گفت: تمام تلاشم را به کار گرفتم در این مسابقه یار و یاور تیم محبوبم باشم.

 

 

به گزارش “ورزش سه”، مازیار زارع کاپیتان انزلی چی ها که کمترین کسی گمان می‌ کرد به خاطر مصدومیت بتواند تیمش را مقابل پرسپولیس همراهی کند. به یکباره در بازی دیروز زودتر از تمام بازیکنان ملوان پا به میدان گذاشت تا نصرت ایراندوست نشان دهد که به عنوان مسن ترین سرمربی فوتبال ایران می‌ تواند گرانترین مربی فوتبال ایران را غافلگیر کند.

مازیار زارع در گفت‌وگو با “ورزش سه” در مورد رهایی از بند مصدومیت و حضورش در ترکیب ملوان مقابل پرسپولیس گفت: مصدومیتم تا حدی شدید بود اما با تلاش های کادرپزشکی و به ویژه زحمات دکتر صیاد و دکتر جلالی توانستم شرایط مسابقه را پیدا کنم و در این مسابقه حساس شرکت کنم.

«نصرت ایراندوست در کنفرانس مطبوعاتی بعد از مسابقه به خبرنگار اعلام کرد که مازیار زارع به او گفته اگر بمیرم هم می‌ خواهم جلوی پرسپولیس بازی کنم» مازیار در پاسخ به اینکه آیا چنین بوده گفت: بله خیلی انگیزه داشتم، دوست داشتم بازی کنم و همانطور که گفتم تمام تلاشم را به کار گرفتم در این مسابقه یار و یاور تیم محبوبم باشم و خوشحالم که توانستم آنچه که مربی ام خواسته بود را در زمین اجرا کنم.

از زارع می‌پرسیم این همه انگیزه برای رویارویی با پرسپولیس دلیل خاصی داشت او پاسخ می‌ دهد: دلیل من این بود که به هر حال بازیکنی دوست دارد که جلوی تیم های بزرگی مثل پرسپولیس و استقلال به میدان برود. هیچ بازیکنی از قاعده مسثتنی نیست و همه بازیکنان دوست دارند مقابل این دو تیم بزرگ پایتخت به میدان بروند ضمن اینکه دوست داشتم با حضورم در زمین از لحاظ روحی و روانی به هم تیمی هایم کمک کنم. حضور من در زمین هم باعث کمک من به بچه ها شد کما اینکه آنها نیز از لحاظ انگیزشی و روحی روانی کمک زیادی به من کردند.

زارع در پاسخ به این سوال که آیا این انگیزه بالای او به خاطر تقابل با دایی بوده یا نه می‌ گوید: من اینگونه به این مسئله نگاه نمی‌ کنم چرا که من هیچ گاه با علی دایی مشکل نداشتم، همواره ارتباط محترمانه و متقابلی بین من و علی دایی وجود داشته است و رابطه خوبی با هم داشتیم.

کاپیتان ملوان درباره شرایط مسابقه هم گفت: من فکر می‌ کنم ما خیلی خوب کار کردیم و تیم برتر میدان بودیم در مقاطعی بالای ۲۵ پاس سالم به هم می‌ دادیم و خیلی خوب کار می‌ کردیم، من دوست ندارم در مورد پرسپولیس صحبتی کنم کما اینکه پرسپولیس یکی، دو موقعیت خوب داشت. اما ما موقعیت های صددرصدی داشتیم که اگر تبدیل به گل می‌ شد نتیجه دیگری رقم می‌ خورد.

زارع در پایان گفت: جا دارد از هواداران و تماشاگران ملوان تشکر ویژه ای داشته باشم، حمایت آنها و تشویقشان جو وحشتناکی را ایجاد کرده بود، من فکر می‌ کنم اگر این حمایت ها ادامه داشته باشد پرسپولیس که جای خود دارد هیچ تیم دیگری نمی‌ تواند در انزلی مقابل ما قد علم کند.