تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار با ملوان دومین باخت این فصل خود را متحمل شد و به رده یازدهم سقوط […]

تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار با ملوان دومین باخت این فصل خود را متحمل شد و به رده یازدهم سقوط کرد.

 

 

 

 

به گزارش خبرگزاری فارس، آخرین دیدار هفته چهارم لیگ برتر از ساعت ۱۸ در ورزشگاه تختی انزلی بین دو تیم پرسپولیس و ملوان آغاز شد که بازی با نتیجه ۲ بر یک به سود ملوان به پایان رسید.

 

در دقیقه ۷ مسابقه ضربه کاشته ملوانی‌ها در داخل محوطه جریمه به مهرداد اولادی رسید و او هم با یک ضربه دقیق دروازه‌ پرسپولیس را باز کرد و گل اول ملوان را به ثمر رساند. این اولین گل ملوان در لیگ چهاردهم است.

 

 

در دقیقه ۱۴ شوت رضا نوروزی را ایمان صادقی دروازه‌بان ملوان گرفت.

 

 

در دقیقه ۱۷ ضربه کاشته ارسالی در محوطه جریمه را مدافع ملوان با دست توپ را زد تا یک پنالتی به سود پرسپولیس اعلام شد که رضا نوروزی این ضربه را تبدیل به گل کرد تا بازی مساوی شود.

 

 

بعد از این گل بازی آرام و کند دنبال شد و توپ بیشتر در میانه میدان در جریان بود.

 

 

علی دایی در دقیقه ۳۰ مهرداد کفشگری را به دلیل مصدومیت از زمین خارج کرد و رضا حقیقی به جای او در ترکیب پرسپولیس قرار گرفت.

 

 

حسین زرگر داور مسابقه در دقیقه ۳۱ به بازیکنان استراحت داد تا بازیکنان آب بنوشند. این وقفه در بازی بعد از جام جهانی جز قوانین فوتبال در آمد.

 

محسن یوسفی در دقیقه ۴۴ در داخل محوطه جریمه پرسپولیس صاحب توپ شد که او هم با یک شوت دقیق گل دوم ملوان را به ثمر رساند.

 

 

نیمه دوم هم با حملات ملوان آغاز شد و در دقیقه ۴۸ نیلسون یکبار دیگر دروازه پرسپولیس را نجات داد و ضربه مهرداد اولادی را مهار کرد.

 

 

در دقیقه ۵۶ ملوان در موقعیت ضد حمله می‌توانست گل سوم را بزند اما ضربه سیدجلال رافخایی را حسین ماهینی مدافع پرسپولیس توپ را از روی خط دروازه برگشت داد.پرسپولیس در نیمه دوم بیشتر حمله کرد.

 

 

در دقیقه ۸۷ محمد خانزاده از دو قدمی توپ را به تیرک دروازه ملوان زد و در نهایت نصرت ایراندوست با قیمت ۱۵۰ میلیون تومان مربی گرانقمیت پرسپولیس را شکست داد.

 

 

داور به سعید یوسف‌زاده از ملوان کارت زرد نشان داد.

 

 

این اولین برد ملوان در لیگ برتر چهاردهم بود و ملوان با این برد  چهار پله صعود کرد و به  رده هشتم جدول رسید و پرسپولیس ۴ امتیازی  هم به رده یازدهم سقوط کرد.

 


ترکیب پرسپولیس:

 

نیلسون، محسن بنگر، رضا نورمحمدی، حسین ماهینی، محمد خانزاده، احمد نوراللهی( از دقیقه ۴۶ محمد نوری)، مهرداد کفشگری( از دقیقه ۳۰ رضا حقیقی)، میثم حسینی، مهدی طارمی( از دقیقه ۶۱ محمد عبادس‌زاده)، امید عالیشاه و رضا نوروزی

 

سرمربی: علی دایی

 

 

 

ترکیب ملوان :

 

ایمان صادقی، علیرضا رمضانی( از دقیقه ۸۱ محمد دارابی)، نیما دلاوری، احمد آهی، حسن جعفری، مازیار زارع، سعید یوسف‌زاده، محسن یوسفی، محمدهادی یعقوبی( از دقیقه ۷۰ عزیز معبودی)، مهرداد اولادی و سیدجلال رافخایی( از دقیقه ۹۱ محمد حسین کنعانی).

 

سرمربی: نصرت ایراندوست