سرمربی تیم فوتبال ملوان گفت: خط قرمز ما هواداران ملوان هستند و آنها در برد ما نقش پررنگی داشتند.   […]

سرمربی تیم فوتبال ملوان گفت: خط قرمز ما هواداران ملوان هستند و آنها در برد ما نقش پررنگی داشتند.

 

 

به گزارش خبرگزاری فارس، نصرت ایراندوست پس از پیروزی ۲ بر یک مقابل پرسپولیس در نشست خبری گفت: از همه تشکر می‌کنم که ضمن حمایت از تیم خوب ملوان و راهنمایی‌های قبل از بازی و دعای مردم و حمایت مسئولان شهر که در مراسم تجلیل از سعید عزت‌الهی همه دعا کردیم ملوان پیروز شود و حاج‌ آقا موسوی هم به شوخی گفت که اگر نبریم باید همه استعفا بدهیم و برویم و همه به دل‌مان بود که برنده می‌شویم و دوست نداشتیم باز هم بگوییم که شرمنده هواداران هستیم. تشویق بی‌امان هواداران ما را حمایت کرد و سهم بزرگی در برد ما داشتند؛ از سرمربی پرسپولیس هم تشکر می‌کنم.

 

وی ادامه داد: برعکس تبریز در انزلی به حریف موقعیت ندادیم و دست بازیکنان را می‌بوسم، مازیار زارع فوق‌العاده بود و همه بازیکنان ملوان حتی تعویضی‌ها هم فوق‌العاده کار کردند. خدا را صد هزار مرتبه شکر که مردم پرشور از این برد استقبال کردند و اتفاقی که در سال ۸۸ افتاد را جبران کردیم.

 

سرمربی ملوان افزود: اگر بازیکنی افت کند چابکی را از دست می‌دهد و فشار حریف و استرسی که به خاطر نداشتن برد بود، باعث شد که عقب بنشینیم و دو بازیکن ما با آمپول بازی کردند و قدیر بحری گفت اگر این بازیکنان با آمپول بازی کنند شاید نتوانیم در بازی‌های آینده بازی کنیم. زارع هم خودش گفت بمیرم هم باید مقابل پرسپولیس بازی کنم. در دقیقه ۶۰ هم گفت من را تعویض کن اما بعد از ۱۰ دقیقه گفت بازی می‌کنم و رهبری خط دفاع تیم را در دقایق آخر برعهده گرفت. بازیکنان خط حمله ما هم عالی بازی کردند و اولادی هم بسیار خوب بود.

 

وی در مورد سعید یوسف‌زاده گفت: می‌توانید به او زنگ بزنید و بگویید چه گفتم. به سعید یوسف‌زاده گفتم می‌توانی حتی در تیم ملی بازی کنی. اگر در تبریز ۵۰ درصد مالکیت توپ را داشتیم به خاطر این بود که یوسف‌زاده را داشتیم.

 

سرمربی ملوان در مورد جداشده‌های تیم گفت: دوست داشتم آنها بمانند اما کسانی مثل زارع، رافخایی و یوسف‌زاده ماندند و از آنها تشکر می‌کنم و جو داخل تیم هم بسیار صمیمی است و آنهایی که جدا شدند دوست دارند برگردند، دغاغله و فشنگچی هم دوست دارند برگردند و ما به دنبال یک بازیکن خارجی هستیم و اگر رزومه خوبی داشته باشد جذب می‌کنیم. به دنبال یک مهاجم خوب ایرانی و خارجی هستیم.

 

سرمربی ملوان ادامه داد: من بدون تعارف حرف می‌زنم و آنهایی که با من کار می‌کردند می‌دانند که من بی‌تعارف حرف می‌زنم. اگر بازیکن جوان می‌خواستم بگذارم باید از ابتدا بازی می‌دادم. من وظیفه دارم که با هواداران باشیم و با هیچکس تعارف ندارم و هواداران برای ما سنگ تمام می‌گذارند.

 

وی در مورد نتایج تیم ملوان گفت: مسئولیت نتایج با من است، در مشهد گفتم می‌خواهم یک امتیاز بگیرم و بچه‌ها تلاش کردند و با استعانت از امام رضا (ع) یک امتیاز گرفتیم. من مسلمانم و حضرت ابوالفضل را دوست دارم و قبل از بازی به مسجد رفتم و سپس گریه کردم.

 

به گزارش فارس، خبرنگاران در این لحظه نشست برای ایراندوست دست زدند و او را تشویق کردند.

 

وی ادامه داد: من وظیفه دارم که گزارش بدهم که بازیکنان جوان را کنار با تجربه‌ها نگه دارم و به من گفتند که مازیار زراع و جلال را نگه دار و بقیه را بفرست بروند اما من دنبال همه بودم و فهرست ۱۷ نفره دادم و اگر بازیکنی هم رفت خودش رفت و اشتباه هم کرد رفت و من به شما این اطمینان را می‌دهم که ریسک کنیم و به جوانان بازی بدهیم، زیرا در غیر آن‌صورت دو سه سال دیگر کم می‌آوریم و هیچ‌وقت به ما ۳۰-۴۰ و ۵۰ میلیارد نمی‌دهند البته دست سیروس محجوب درد نکند که اکنون ۱۰- ۱۵ میلیارد هزینه می‌کند. اما نیما دلاوری ۳۵ میلیون از ملوان می‌گیرد ولی گسترش به او ۲۰۰ میلیون می‌دادند و او به خاطر عشقش ماند. ایمان صادقی قرارداد ۱۰۰ میلیونی دارد ولی چون مردم به او اعتماد کردند من هم به او اعتماد می‌کنم و با پای لنگان هم بازی کرد. گفتند شانس آوردیم توپ به تیرک دروازه خورد اما من می‌گویم دلیل اینکه آن توپ گل نشد خدای ایمان صادقی بود.