هافبک تیم ملوان گفت: همه تلاشمان را خواهیم کرد تا در بازی برابر پرسپولیس هر سه امتیاز بازی را از […]

هافبک تیم ملوان گفت: همه تلاشمان را خواهیم کرد تا در بازی برابر پرسپولیس هر سه امتیاز بازی را از آن خود کنیم.

 

 

به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی ،محسن یوسفی در گفت و گو با کاپ، در خصوص دیدار فردای تیمش برابر پرسپولیس اظهار داشت: به رغم فاصله کم بین هفته سوم و هفته چهارم با تمام وجود در روزهای گذشته در تمرینات شرکت کردیم و تمام بازیکنان تیم برای یک بازی جانانه برابر پرسپولیس آماده هستند.

 

وی افزود: ما در بازی با تراکتورسازی مستحق شکست نبودیم و بازی خوبی در تبریز ارائه کردیم، اما متاسفانه روی یک ضربه ناگهانی دروازه ما باز شد و دست خالی از تبریز برگشتیم.

 

هافبک ملوان ادامه داد: از آن روز همه بازیکنان تیم شکست برابر تراکتورسازی را به دست فراموش سپردند و هم قسم شدند تا در بازی برابر پرسپولیس بهترین نتیجه ممکن را کسب کنیم.

 

محسن یوسفی درباره میزان شناخت تیمش از پرسپولیس خاطرنشان ساخت: بازی این تیم برابر ذوب آهن را با دقت آنالیز کرده ایم و معتقدم این تیم در دیدار قبلی اش مستحق پیروزی نبود. ذوب آهن برابر پرسپولیس بازی خیلی خوبی ارائه کرد و با بدشانسی شکست خورد. حالا هم ما تصمیم داریم با تمام توان در  دیدار فردا به مصاف پرسپولیس برویم تا دل هوادارانمان را شاد کنیم.

 

وی در پایان گفت: از همه هواداران ملوان می خواهم فردا در ورزشگاه ما را تنها نگذارند و به عنوان یار دوازدهم ملوان در شکست پرسپولیس به ما کمک کنند.