مهدی دغاغله می‌گوید برای بازگشت به میادین ریسک نمی‌کند.     مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی […]

مهدی دغاغله می‌گوید برای بازگشت به میادین ریسک نمی‌کند.

 

 

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایسنا، درباره آخرین شرایط آسیب دیدگی‌ خود، اظهار کرد: واقعا شرایط سختی را می‌گذارنم. هر بازیکنی ممکن است در دوران بازیگری‌اش مصدوم شود، اما من بدشانسی آوردم و دو آسیب دیدگی‌ پشت سر هم به سراغم آمد. این مصدومیت به من امان نداد و نتوانستم با سایر بازیکنان تیم تمرین کنم.

 

او ادامه داد: به بازی فردا مقابل ملوان نمی‌رسم و احتمال زیاد در بازی بعد هم حاضر نخواهیم بود، چرا که دوست دارم آمادگی کامل را به دست بیاورم و بعد وارد میدان شوم. الان به هیچ وجه نباید ریسک کنم.

 

دغاغله درباره شرایط پرسپولیس با گذشت سه هفته‌ از لیگ گفت: همیشه بازی‌های ابتدایی لیگ سخت است. اتفاقا چهار بازی اول ما به مراتب از بازی‌های استقلال و سپاهان سخت‌تر بود اما بازیکنان پرسپولیس نشان داده‌اند که می‌توانند خیلی زود با هم هماهنگ شوند. متاسفانه در فوتبال ایران هم فقط نتیجه‌ می‌خواهند و فوتبال زیبا فراموش شده است، با این حال پرسپولیس می‌تواند خواسته‌های هوادارانش را برآورده کند.

 

مهاجم سابق ملوان درباره دیدار پرسپولیس مقابل این تیم گفت: ملوان در این چند هفته‌ خوب نتیجه‌ نگرفته اما تیم دست و پا بسته‌ای نیست و در چند سال گذشته نشان داده که در انزلی پرسپولیس را اذیت می‌کند. خودم در انزلی بوده‌ام و به جو آنجا آشنا هستم. بازی سختی با ملوان نداریم اما امیدوارم تیم برنده پرسپولیس باشد. خود من خیلی دوست داشتم به این بازی برسم اما نشد و مصدومیت مجدد اجازه نداد به آمادگی برسم.