به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی ،احمد آهی در گفت و گو با کاپ،درباره بازی مقابل پرسپولیس اظهار داشت: […]

به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی ،احمد آهی در گفت و گو با کاپ،درباره بازی مقابل پرسپولیس اظهار داشت: پرسپولیس و ملوان در شرایطی به سر می برند که هر دو موقعیت حساسی دارند ما در بازی قبل خود فقط دو امتیاز کسب کرده ایم و پرسپولیس هم از جمع مدعیان جا مانده است. پس سه امتیاز این بازی بیش از هر چیزی برای ما اهمیت دارد و تنها راه ملوان برای رسیدن آرامش شکست پرسپولیس است.

 

وی ادامه داد: ملوان در این فصل ۷، ۸ بازیکن جوان که سابقه بازی در لیگ برتر را نداشته اند را به لیست خود اضافه کرده و این نفرات نیاز به زمان دارند تا در تیم جا بیفتند. کسب پیروزی مقابل پرسپولیس می تواند اعتماد به نفس این جوان ها را تا حد زیادی بالا ببرد تا در ادامه لیگ موفق عمل کنند.

 

مدافع ملوان اضافه کرد: به عقیده من ما در بهترین زمان ممکن به پرسپولیس خوردیم. در حال حاضر تیم ها در شرایط ایده آل خود بسر نمی برند، پرسپولیس نیز تقریبا همین شرایط را دارند. ما می توانیم با شکست پرسپولیس کارنامه بازی های قبل خود را پاک کرده و با یک روحیه بسیار عالی لیگ را ادامه دهیم. البته پرسپولیس همانقدر که می تواند سکوی پرتاب ما باشد حریف خطرناکی به شمار می رود و باخت در این مسابقه شرایط ملوان را بدتر خواهد کرد.

 

آهی با تاکید بر اینکه نقطه قوت پرسپولیس خط دفاعش است یادآور شد: پرسپولیس شاید در کارهای تهاجمی خیلی موفق عمل نکرده، اما از جمله تیم هایی است که سخت گل می خورد و دلیل آن هم دروازه بان خوب و خط دفاع هماهنگ این تیم است. با این حال ما نهایت استفاده را از مهره های شاخص تهاجمی این تیم خواهیم برد و ان شاءالله با حمایت مردم انزلی به یک برد شیرین این مسابقه به دست خواهیم آورد.