پرسپولیس در آخرین دیدار هفته چهارم لیگ برتر فوتبال، میهمان ملوان بندرانزلی خواهد بود.         به گزارش […]

پرسپولیس در آخرین دیدار هفته چهارم لیگ برتر فوتبال، میهمان ملوان بندرانزلی خواهد بود.

 

 

 

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مسابقه پایانی هفته چهارم لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۸ فردا (چهارشنبه) در ورزشگاه تختی بندر انزلی بین شاگردان نصرت ایراندوست و علی دایی برگزار می‌شود تا پرونده رقابت‌های این هفته هم بسته شود.

 

پرسپولیس بعد از توقف مقابل نفت تهران در هفته نخست و باخت خارج از خانه به فولاد موفق شد در هفته سوم با تک گل مهدی طارمی مقابل ذوب آهن به پیروزی برسد و با روحیه‌ای مناسب راهی بندر انزلی شود. تیم دایی با این پیروزی از قعر جدول جدا شد و خودش را تا رده هشتم بالا کشید.

 

سرخ‌های ۴ امتیازی با پیروزی احتمالی مقابل ملوان می‌توانند به قافله مدعیانی همچون سپاهان، تراکتورسازی، استقلال و فولاد نزدیک‌تر شوند و برعکس در صورت شکست فاصله بین این تیم با رقبای اصلیش بیشتر خواهد شد. دیدار با ملوان با توجه به همین موضوع اهمیت ویژه‌ای برای کادر فنی پرسپولیس پیدا کرده، خصوصا که دایی و مردانش با آگاهی از نتایج دیگر بازی‌ها وارد ورزشگاه تختی می‌شوند.

 

فضای مدیریتی پرسپولیس بعد از التهابات هفته گذشته، آرامش ظاهری بیشتری پیدا کرده و دست‌کم در روزهای اخیر شاهد مصاحبه‌های آتشین گذشته نبوده‌ایم. در این زمینه پیروزی بر ذوب آهن هم بی‌تاثیر نبوده و اساسا در فوتبال تا وقتی تیمی برنده‌ باشد سرمربی‌اش حرف اول و آخر را می‌زند. دایی با آگاهی کامل از این موضوع استراتژیک، انگیزه مضاعفی برای غلبه بر ملوان دارد تا بدین ترتیب منتقدان و مخالفانش در داخل و خارج باشگاه را همچنان در سایه نگه دارد.

 

ملوان تا اینجای کار در کسب پیروزی ناکام بوده اما خب کسب ۲ تساوی در کنار باخت هفته گذشته به تراکتورسازی و قرار گرفتن در رده یازدهم جدول در مجموع عملکرد قابل دفاعی برای ایراندوست محسوب می‌شود. ملوانان در صورت پیروزی احتمالی بر پرسپولیس وضعیت بسیار خوبی چه در جدول و چه از لحاظ روحی پیدا خواهند کرد.