مربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: ملوان را به خوبی آنالیز کردیم و بر این اساس در زمین خودشان روی […]

مربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: ملوان را به خوبی آنالیز کردیم و بر این اساس در زمین خودشان روی آنها فشار آوردیم.

 

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، حسین خطیبی مربی تیم تراکتورسازی پس از پیروزی تیمش مقابل ملوان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: من این پیروزی را به همه هواداران‌مان تبریک می‌گویم. بازیکنان‌مان تمام تلاش‌شان را کردند و بازی با کیفیتی از هر دو تیم شاهد بودیم.

 

وی افزود: موقعیت‌های خوبی کسب کردیم که فقط موفق به زدن یک گل شدیم و خدا را شکر می‌کنیم که در ادامه گل نخوردیم البته این فوتبال است و در فوتبال از دست دادن موقعیت‌ها طبیعی است.

 

خطیبی خاطرنشان کرد: تیم ما در ضدحملات استرس داشت ولی خوشبختانه بازی را به خوبی کنترل کردیم و در اکثر دقایق بازی توپ و میدان دست ما بود و از گلی که زده بودیم محافظت کردیم و اجازه گلزنی به ملوان ندادیم.

 

مربی تیم تراکتورسازی تصریح کرد: متاسفانه در بین دو نیمه دو تعویض اجباری داشتیم که مجبور شدیم دلیر و ثاقبی را تعویض کنیم که پس از آن بچه‌ها تلاش کردند تا بازی بهتری به نمایش بگذاریم.

 

وی در پاسخ به سوال خبرنگار تسنیم مبنی بر اینکه آیا عملکرد نیمه دوم تراکتورسازی مبتنی بر شناخت این تیم نسبت به ملوان بود، گفت: ما ملوان را به خوبی آنالیز کرده بودیم و از ابتدای بازی این استراتژی را داشتیم که سراسر هجومی بازی کنیم و تا پایان بازی بازیکنان‌مان به خوبی این تاکتیک را اجرا کردند.

 

خطیبی ادامه داد: با این وجود بازیکنان‌مان جوان هستند و از تجربه خوبی برخوردارند و مانند بازیکنان خوب فوتبال کشورمان بازی می‌کنند و اگر به هماهنگی برسند می‌توانند از موقعیت‌ها استفاده کنند و در نیمه دوم هدف ما ایجاد فشار روی دروازه ملوان بود و تلاش کردیم توپ را در زمین این تیم حفظ کنیم و به بازیکنان این تیم موقعیت ندهیم.

 

مربی تیم تراکتورسازی در خصوص نبود بازیکن سرزن در این تیم گفت: بازیکنان ما همین‌ها هستند و تلاش می‌کنیم از تمام پتانسیلی که داریم استفاده کنیم. با این حال ما تا به امروز منتظر کریم انصاری‌فرد بودیم و اگر حضور او منتفی شود در نیم‌فصل یک بازیکن خوب به تیم مان اضافه می‌کنیم تا زوج ادینهو را تشکیل دهد.

 

وی با قدردانی از حضور تماشاگران خاطرنشان کرد: هواداران امروز از نخستین دقیقه بازی تا دقیقه ۹۰ تیم را تشویق کردند و ما بارها گفته‌ایم که تراکتور بدون هوادار معنی ندارد و حضور آنها به ما انرژی می‌دهند. با این حال دوست داریم هواداران استادیوم را پر کنند و با حمایت‌هایشان به بازیکنان جوان ما انگیزه بدهند و می‌دانیم که بازی‌های بهتر می‌تواند هوادار را به ورزشگاه بکشاند.

 

خطیبی گفت: از اول فصل پنالتی‌زن‌های ما کیانی و گردانی بودند و تا روزی که کیانی خودش بخواهد پنالتی‌زن اول ما او خواهد بود و از دست دادن پنالتی امروز هم فقط یک اتفاق بود که او هر روز تمرین پنالتی می‌کند و امیدوارم از بازی‌های بعد پنالتی‌هایش تبدیل به گل شود.