به گزارش  روابط عمومی فرمانداری انزلی و به نقل از خبرگزاری  ایرنا در بندرانزلی ، طی  مراسمی که در فرمانداری […]

به گزارش  روابط عمومی فرمانداری انزلی و به نقل از خبرگزاری  ایرنا در بندرانزلی ، طی  مراسمی که در فرمانداری برگزار شد؛ سرمربیان چند دوره تیم ریشه دار ملوان از بهمن صالح نیا ، محمد احمد زاده و نصرت ایران دوست و پیشکسوتان دیگری چون منوچهر درجزی ، عزیز اسپندار و نادر و قادر عزت الهی پدر و عموی این پدیده فوتبال انزلی حضور داشتند و تنها جای فرهاد پورغلامی خالی بود .

 

 

ˈ بهمن صالح نیاˈ پیشکسوت و از موسسان باشگاه ملوان در ابتدای جلسه گفت : سعید عزت الهی اکنون شناسنامه فوتبال انزلی و مجموعه ملوان است و امیدوارم قابلیتهای خود را بعنوان پرورش یافته مکتب ملوان به جهانیان نشان دهد.

 

ˈ نصرت ایران دوستˈ سرمربی تیم ملوان نیز خطاب به سعید عزت الهی گفت: امیدوارم بعنوان پرچم دار ملوان و انزلی افتخار کسب کنی و امانت دار و الگوی خوبی برای جوانان باشی تا دعای خیر مردم انزلی همواره بدرقه راهت باشد.

ˈمحمد احمدزاده ˈ سرمربی اسبق ملوان، لژیونر شدن عزت الهی را اتفاق خوبی برای فوتبال ملوان و ایران خواند.

 

این پیشکسوت ملوان اظهار کرد : چند سالی بود که این اتفاق در کشور ما کم رنگ شده بود و سعید باب جدیدی را در فوتبال کشور گشود .

 

ˈعزیز اسپندارˈ پیشکسوت باشگاه و سرپرست تیم ملوان نوین نیز حضور عزت الهی در فوتبال اروپا را به خانواده ملوان تبریک گفت و خاطرنشان کرد : مطمئنم که سعید موفق می شود چون فرهنگ ورزش را دارد و با وجود جوانی سال ها در تیم ملی بوده و از تجربه خوبی برخوردار است.

 

ˈ محمود رمضانیˈ رییس هیات فوتبال انزلی نیز با تبریک این موفقیت به خانواده ملوان و سعید عزت الهی ابراز امیدواری کرد وی بتواند در عرصه مسابقات باشگاهی اروپا قابلیت های ملوان را به منصه ظهور برساند .

 

ˈ صفر جعفرزادˈ رییس اداره ورزش و جوانان انزلی گفت: سعید از یک خانواده ورزشی و فوتبالی و از پدری قهرمان است .

 

وی اظهار کرد: در شرایطی که میانگین سنی بازیکنان فوتبال کشور ما ۲۸ سال است، ملوان جوانگرایی را برگزیده و انتخاب سعید عزت الهی توسط یک تیم مطرح اروپایی نشان دهنده اهمیت توجه به این مساله است.

 

ˈ منوچهر درجزیˈ پیشکسوت و معاون آکادمی ملوان نیز در ادامه این نشست گفت: سعید حلقه وحدت را در ملوان ایجاد کرد و به همین سبب از صمیم قلب از او تشکر می کنم .

 

ˈنادر عزت الهی ˈ پدر سعید ، مربی تیم فوتبال  ملوان از  مربیان سعید در همه رده ها قدردانی کرد .

 

وی با بیان این که برای مطرح شدن یک بازیکن در سطح بالا باید خیلی سختی کشید و زمان می برد، خاطرنشان کرد : اکنون سعید وظیفه سنگینی دارد و باید آبروی باشگاه ملوان، مردم انزلی و ایران را حفظ و همگی را سربلند کند.

 

ˈ سعید عزت الهیˈ نیز با قدردانی از خانواده و تمامی مربیان و کسانی که برای او زحمت کشیده اند گفت: تمرینات سخت و تلاش ۳۰ درصد عامل موفقیت بوده و بقیه لطف خداوند مهربان بوده که شامل حال من شده است .

 

وی یاداور شد: با ورود احمدزاده و اعتماد ایشان به من بعنوان یک جوان توانستم خودم را در میادین فوتبال مطرح کنم و ایران دوست نیز به جوانان بها می دهد که امیدوارم با عملکرد خوب بتوانم زحمات همه مربیان بزرگوارم را پاسخگو باشم.

 

فرماندار انزلی نیز در این مراسم گفت: گرد هم آمده ایم تا از این جوان تلاشگر و با استعداد که با زحمات شما بزرگواران ملوان به این موفقیت دست یافته ، قدردانی کنیم .

 

ˈ قاسم روحانی فرˈ اظهار کرد : لژیونر شدن وی نشان دهنده توانایی و خوشفکری وی و زحمات استادان او و افتخاری برای ملوان ، انزلی و فوتبال کشور است.

 

رییس شورای شهر انزلی در ادامه افزود: سعید عزت الهی سفیر ورزشی نظام جمهوری اسلامی در اسپانیا و افتخاری برای ایران است .

 

ˈ محمد رضا بدیعی فرˈ اظهار کرد : این جوان می تواند پیام کشورمان را به اروپا ببرد و امید است که از این فرصت به نحو احسن استفاده کند و در عرصه فوتبال و در راستای اهداف نظام جمهوری اسلامی موفقیت بیافریند.

 

ˈ رضا پورشعبانˈ شهردار انزلی نیز در این مراسم فوتبالیست ها را سفیران ورزشی کشور خواند و ابراز امیدواری کرد عزت الهی با اخلاق نیک و پسندیده نشان دهنده فرهنگ غنی و خوب ایرانیان و سفیر خانواده بزرگ ملوان باشد .

 

در خاتمه هدایایی از سوی فرمانداری، شهرداری ، شورای شهر به یادبود به سعید عزت الهی اهداء شد.

 

سعید عزت اللهی اخیرا پیشنهاد رسمی باشگاه آتلتیکو مادرید را پذیرفت و به زودی عازم اسپانیا می شود.

 

باشگاه فوتبال ملوان یکی از باشگاه های افتخار آفرین و بازیکن ساز ایران است.