نصرت ایراندوست عصر پنجشنبه در نشست خبری پیش از بازی با تراکتورسازی تبریز افزود: بسیار خوشبین هستم فردا هر دو […]

نصرت ایراندوست عصر پنجشنبه در نشست خبری پیش از بازی با تراکتورسازی تبریز افزود: بسیار خوشبین هستم فردا هر دو تیم به دلیل نوع بازی و جوان گرایی صورت گرفته بازی زیبا و تماشاگرپسندی راارایه خواهند کرد تا فارغ از هر نتیجه ای حاضران در ورزشگاه راضی به خانه های خود برگردند.ملوان و تراکتور دو تیم ریشه دار ایرانی هستند و همیشه بازی های خوبی را مقابل همدیگر برگزار کرده اند، بازی هایی که با توجه به سابقه زیاد این دو تیم همیشه زیبا از آب در آمده است ، این فصل هم قسمت شد تا در هفته سوم مسابقات به مصاف هم برویم ولی با توجه به این که هر دو تیم بازی هجومی ارایه می کنند انتظار داریم بازی زیبا و تماشاگر پسندی را شاهد باشیم .

 

 

 

 

وی تصریح کرد: تراکتورسازی و ملوان همواره از تیم های مدعی و بازیکن ساز ایران بوده اند که در طول سال های متمادی به تیم های ملی کمک های شایان توجهی کرده اند. به همین خاطر هر دو تیم پیشینه بسیار درخشانی را یدک می کشند.

 

ایراندوست با بیان اینکه برای بازی فردا /جمعه/، ملوان به هیچ عنوان برای کسب یک امتیاز به میدان نمی رود، یادآوری کرد: برای این دیدار هدف ما کسب سه امتیاز است.ما برای برد به زمین مسابقه می آییم چراکه سه امتیاز هر بازی ارزش زیادی دارد و مطمئنا تیم ملوان در بازی فردا برای کسب تساوی بازی نمی کند .

 

وی استفاده از جوانان بومی را از ویژگی های ممتاز ملوان و تراکتورسازی در لیگ امسال عنوان کرد و گفت: برای من بسیار خوشحال کننده است که سرمربیان هر دو تیم بومی هستند و از اینکه رسول خطیبی یکی از بازیکنان بسیار خوب ایران در راس کادرفنی تراکتور است، بسیار خرسندم.بدون اغراق می گویم خطیبی یکی از بازیکنان بسیار خوب زمان خود بود و شایستگی این را داشت که در راس کادر فنی تراکتورسازی قرار بگیرد ، هواداران فهیم تیم تراکتورسازی باید از این مربی بومی حمایت کنند تا تراکتورسازی بتواند به همت نیرو هایی بومی به قله های افتخار برسد .

 

ایراندوست ادامه داد: برای من بسیار سئوال برانگیز بود که چرا آذربایجان و تبریز با داشتن نیروهای فنی فوتبالی از مربیان غیربومی استفاده می کند و این مساله را زمانی که در کلاس های مربیگری انگلیس همراه احد شیخ لاری بودم، به ایشان می گفتم.

 

وی با اشاره به تمرینات منظم و شاداب ملوان طی هفته گذشته، از آمادگی کامل این تیم برای مقابله با تراکتورسازی خبر داد و گفت: تنها غایب ما در این بازی مازیار زارع است که به دلیل مصدومیت در بازی قبلی در انزلی مانده و مشغول استراحت است.

 

ایراندوست شاخصه اصلی ملوان انزلی را بومی گرایی عنوان کرد و افزود: البته این بومی گرایی با محوریت انزلی بوده و سایر شهرستان های گیلان نیز در این تیم مورد توجه قرار گرفته است.

 

وی از تصمیم سازمان لیگ برتر برای کاهش سهمیه بازیکنان بزرگسال به نیکی یاد کرد و گفت: این تصمیم بسیار درست و منطقی بود چرا که اگر سازمان لیگ تیم ها را ملزم به این امر نمی کرد تیم های لیگ برتری به سختی به جوان گرایی روی می آوردند.

 

سرمربی ملوان انزلی از آذربایجان و تبریز به عنوان منطقه خاص ایران اسلامی یاد کرد و افزود: من به عنوان یک ترک زبان وقتی اشعار شهریار به ویژه منظومه حیدربابایه سلام را می خوانم احساس خاصی پیدا می کنم که قابل وصف نیست.

 

ایراندوست گفت: اشعار شهریار هر ترک زبانی را واله و عاشق خود می کند و این برای ما غرورآفرین است.

 

دیدار تیم های تراکتوسازی و ملوان انزلی فردا / جمعه/ ساعت ۱۸ در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزار می شود.

 

 

سایت رسمی باشگاه ملوان