جمشید نظمی در گفتگو با مهر، در خصوص دیدار این هفته تیم فوتبال تراکتورسازی برابر ملوان با بیان مطلب فوق […]

جمشید نظمی در گفتگو با مهر، در خصوص دیدار این هفته تیم فوتبال تراکتورسازی برابر ملوان با بیان مطلب فوق اظهار کرد: در این چند سال دیدار این دو تیم همیشه جذاب و جنگنده بوده است. امیدوارم روز جمعه هم علاوه بر بازی زیبایی که دو تیم انجام می‌دهند، سه امتیاز مسابقه را کسب کنیم.

وی درباره دعوای رسانه‌ای باشگاه ملوان و تراکتورسازی برای انتقال شاهین ثاقبی و محمد پور رحمت‌الله به این تیم تبریزی، اظهار کرد: دعوایی در کار نبود. ملوانی‌ها اعتراض داشتند که چرا این دو بازیکن به تبریز آمده‌اند، در حالی که خود این بازیکنان علاقه داشتند خدمت سربازی خود را در تراکتورسازی بگذرانند.

مدیرعالمل باشگاه تراکتورسازی اضافه کرد: اینطور نبود که ما بخواهیم بازیکنان ملوان را بدزدیم یا با زور آنها را جذب کنیم! البته حضور بازیکنان ملوان در تراکتورسازی در نهایت به نفع آن تیم هم خواهد بود چرا که بازیکنان جوان ملوان در تراکتورسازی و با حضور در مسابقات آسیایی پخته‌تر می‌شوند و می‌توانند با بازگشت به ملوان، به این تیم کمک کنند.

نظمی در پاسخ به سئوالی مبنی بر تعداد بازیکنان سربازی تراکتورسازی در تیم بزرگسالان، یادآور شد: در تیم بزرگسالان ما پنج بازیکن سرباز یعنی حامد لک، شاهین ثاقبی، فرید کریمی، محمد پورنعمت الله و سامان نریمان جهان حضور دارند و این فصل در خدمت تیم هستند.