کاپیتان تیم فوتبال ملوان بندرانزلی تأکید کرد مصدومیتش جدی نیست و می‌تواند از دو هفته دیگر شرایط بازی را پیدا […]

کاپیتان تیم فوتبال ملوان بندرانزلی تأکید کرد مصدومیتش جدی نیست و می‌تواند از دو هفته دیگر شرایط بازی را پیدا کند.

 

 

 

 

مازیار زارع در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم ابتدا در مورد مصدومیتی که دچارش شده است، گفت: در بازی با صبا بر اثر برخوردی که با بازیکن حریف داشتم مصدوم شدم. البته مصدومیت من از ناحیه رباط نیست و عضلات پشت پایم آسیب دیده است. فقط شانس آوردم که این آسیب‌دیدگی جدی نیست و پزشکان گفته‌اند که تا دو هفته دیگر می‌توانم، بازی کنم.

 

وی در ادامه افزود: در آن صحنه فکر می‌کنم خودم هم بی‌احتیاطی کردم و اشتباه از خودم بود که تکل رفتم. بازیکن حریف هم به من برخورد کرد ولی خدا را شکر که اتفاق بدی نیفتاد. به هر حال از این اتفاقات ممکن است برای هر بازیکنی رخ دهد. در حال حاضر هم دکتر صیاد و جلالی تلاش می‌کنند تا با فیزیوتراپی و تمرینات ویژه خیلی زود شرایط بازی را پیدا کنم.

 

زارع در مورد وضعیت ملوان و اینکه برخی معتقدند این تیم باید برای سقوط نکردن بجنگد، گفت: می‌توانستیم در بازی با صبا سه امتیاز را بگیریم، چون خوب بازی کردیم اما متأسفانه فرصت‌های ما با بدشانسی هدر رفت. با این حال نگران نیستیم، چون ملوان تیم خوبی است و در بازی‌های آینده با هماهنگی بیشتری که پیدا خواهیم کرد نتایج بهتری می‌گیریم. ملوانی‌ها اصلاً به سقوط فکر نمی‌کنند و چنین اتفاقی برای ما نخواهد افتاد. شک نکنید که ما امسال تیم خوبی داریم.

 

کاپیتان تیم فوتبال ملوان در مورد موقعیتی که مهرداد اولادی در بازی با صبای قم از دست داد، خاطرنشان کرد: مهرداد بازیکن زحمتکشی است و در آن صحنه هم با بدشانسی مواجه شد. این اتفاقات برای خیلی از مهاجمان بزرگ دنیا هم رخ می‌دهد و نباید اولادی را سرزنش کنیم.