سرمربی ملوان گفت: هواداران ملوان می‌خواهند که ما تهاجمی بازی کنیم .     به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) […]

سرمربی ملوان گفت: هواداران ملوان می‌خواهند که ما تهاجمی بازی کنیم .

 

 

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) از منطقه گیلان، نصرت ایراندوست در نشست خبری قبل از دیدار با صبای قم ،گفت: در ابتدای صحبت‌هایم باید روز “خبرنگار” را به همه شما تبریک بگویم و همچنین درگذشت مربی فقید تیم ملی والیبال ایران (حسین معدنی) را تسلیت عرض می‌کنم. ما در بازی فردا در راستای اهدافمان ظاهر می شویم چون بعد از بازی در مشهد با توجه به کسب یک امتیاز اکثر هوادارانمان خواستار بازی تهاجمی از ما بودند. ما در بازی فردا هجومی ظاهر می شویم و احتمال می‌دهم که تیم حریف به بازی بسته روی آورد. ما می‌خواهیم با یک بازی تهاجمی و تماشاگر پسند سه امتیا‌ز بازی را کسب کنیم.


سرمربی تیم فوتبال ملوان در ادامه گفت: صبا تیم خوبی است، چون موفق شده در بازی قبل ذوب آهن را شکست دهد. آنها بازیکنان با تجربه خوبی دارند و از مربی خوبی نیز بهره می برند. تیم ما هم از لحاظ آمادگی در شرایط خوبی است و تمام بازیکنان می‌توانند ۹۰ دقیقه‌ برای ملوان تلاش کنند. از چمن ورزشگاه راضی هستم، ولی در مورد ترکیب تیم نمی‌خواهم صحبتی کنم.

 

وی در پایان گفت: ما به همه بازیکنانمان اعتماد کامل داریم و همه را جزو ترکیب اصلی خود می‌دانیم. من به بازیکنانم این اولتیماتوم را داده‌ام که اگر کمی از انگیزه‌شان کم شود در ترکیب من جایی ندارند، چون من نیاز به بازیکنان با انگیزه دارم و از بازیکنان با انگیزه در تیمم استفاده می‌کنم و ممکن است با ترکیب‌های متفاوتی جلوی حریفان ظاهر شویم، چون حریفان ما با تاکتیک‌ها و تفکرات متفاوتی ظاهر می‌شوند. وجود ملوان به هوادارانش است. ملوان برای مردم انزلی و همه هوادارانش و تمام طرفدارانش در هر کجای جهان یک هویت است. امیدوارم که فردا به مانند همیشه ما را حمایت کنند، چون بازیکنان ملوان به حمایت آنها عادت کرده‌اند.

 

صمد مرفاوی ، مربی صبا در نشست خبری قبل از بازی حاضر نشد.