نایب رئیس فدراسیون فوتبال و رئیس سازمان لیگ در حاشیه قرعه‌کشی هفتمین دوره لیگ برتر فوتبال بانوان صحبت‌هایی کرد.   […]

نایب رئیس فدراسیون فوتبال و رئیس سازمان لیگ در حاشیه قرعه‌کشی هفتمین دوره لیگ برتر فوتبال بانوان صحبت‌هایی کرد.

 

 

به نقل از سایت سازمان لیگ، مهدی تاج درباره اهمیت ورزش بانوان اظهار داشت: با عنایت به فرمایشات مقام معظم رهبری و توجه ایشان به ورزش بانوان، این بخش از جامعه باید حضور جدی در مسابقات ورزشی داشته باشند.

 

تاج در زمینه پخش مسابقات فوتبال بانوان گفت: اگر امکان پخش مسابقات با استفاده از تصویربرداری راه دور باشد، ما این مسابقات را پخش می‌کنیم، البته این موضوع باید به تایید شورای عالی سیما برسد.

 

وی افزود: امسال هزینه‌های ناظرین و داوران رقابت‌ها بر عهده سازمان لیگ گذاشته شده که ما سعی داریم در اسرع وقت این هزینه‌ها را پرداخت کنیم. همچنین ناظران و داوران بازی، باید حتی المقدور از مناطق نزدیک به محل برگزاری مسابقه انتخاب شوند.

 

تاج در ادامه گفت: ما از زحمات دکتر شجاعی، رئیس کمیته بانوان، در زمینه فوتبال بانوان تشکر می‌کنیم چرا که ما سیاست‌های کمیته بانوان را اجرا می‌کنیم.

 

رئیس سازمان لیگ ادامه داد: ما با بی‌نظمی در برگزاری مسابقات مخالفیم و مسابقات باید سر ساعت مقرر انجام شود و اگر تیمی در مسابقه‌ای حاضر نشد ما با آن تیم برخورد می‌کنیم، لیگ ۶ تیمی پایدار و منظم، بهتر از لیگ ۱۶ تیمی ناپایدار است.

 

وی در پایان گفت: ما امسال در لیگ برتر جوانگرایی کرده‌ایم، فوتبال بانوان هم باید جوان شود، همچنین باید تیم‌های بیشتری در لیگ بانوان حضور پیدا کنند.